Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czy Spider-Man 3 jest gotowy na wprowadzenie jadu Toma Hardy’ego?

Niedawna plotka głosi, że Tom Hardy's Venom ma dołączyć do wieloświatowego szaleństwa Spider-Mana 3.

W związku z niedawnym dodaniem zarówno złoczyńcy Jamiego Foxxa Electro, jak i doktora Strange’a Benedicta Cumberbatcha, widzowie zastanawiają się, do jakiego rodzaju szaleństwa dojdzie Peter Parker w nadchodzącej kontynuacji Spider-Mana 3. Cóż, Najnowsza nazwa krążąca w młynie plotek to Tom Hardy’s Venom, a źródła twierdzą, że obecnie toczą się dyskusje mające na celu wprowadzenie antybohatera Marvela do walki o multiwers.

Podobno istnieje ogólne zainteresowanie ze studiów dla iteracji Venom Toma Hardy’ego, która pojawi się w Spider-Man 3, chociaż nic nie zostało potwierdzone na tym etapie. Biorąc pod uwagę kierunek, w jakim wydaje się zmierzać sequel Spidey, z pewnością ma sens, że Sony rozważa wprowadzenie do wszechświata niektórych innych postaci związanych z Marvelem wraz z powrotem Foxxa.

Szczegóły dotyczące fabuły for Spider-Man 3 są teraz powoli ujawniane, wraz z powrotem Jamiego Foxxa jako Electro z The Amazing Spider-Man 2. Foxx potwierdził swój powrót za pośrednictwem usuniętego teraz posta w mediach społecznościowych, mówiąc, nie mogę się doczekać, aż wszyscy sprawdzicie ten nowy. I w tym nie będę niebieski. Ale tysiąc procent badassa !!! #przesuń w lewo. Nie wiadomo, jak dokładnie wpasuje się w postępowanie, ale powrót postaci jest tylko jednym z czynników, które skłoniły fanów do przekonania, że ​​przyjazny Spider-Man z sąsiedztwa Toma Hollanda zmierzy się z szaleństwem wieloświata Marvela.

W zeszłym tygodniu wyszedł na jaw kolejny znaczący wkład w tę teorię, kiedy Benedict Cumberbatch dołączył do Spider-Mana 3 jako Doctor Strange. Strange podobno przejmie rolę mentora, którą wcześniej zajmowali Tony Stark Roberta Downeya Jr. i Nick Fury z Samuela L. Jacksona. Strange ma duże doświadczenie z multiwersem na stronach komiksów, a fakt, że jego nadchodząca kontynuacja nosi tytuł Doctor Strange in the Multiverse of Madness, prawie pozbawia spekulacji Spider-Man 3.

Potencjał multiwersum z akcją na żywo może nawet przypuszczać niektórzy członkowie MCU, a Vincent D’Onofrio z Daredevila zastanawiał się ostatnio, czy jego postać, Wilson Fisk AKA Kingpin, zostanie wprowadzona.

Produkcja na Spider-Man 3 ponownie wystartował niedawno i ma rozpocząć zdjęcia w Nowym Jorku już w przyszłym tygodniu. Pierwotnie Spider-Man 3 miał datę premiery 16 lipca 2021 r., W ramach długo oczekiwanej fazy 4 MCU. Ze względu na trwające globalne okoliczności, cała faza została dramatycznie zmieniona w wyniku kilkukrotnego opóźnienia Black Widow, ponieważ film ma się teraz ukazać 6 listopada. Plan jest taki, aby Spider-Man 3 wskoczył do Wielkiej Brytanii i Kina w USA 5 listopada 2021 roku.

Tom Hardy po raz pierwszy został Venomem w 2018 roku, a fani zastanawiają się, czy on i web-slinger MCU kiedykolwiek spotkają się na ekranie. Zresztą długo oczekiwana solowa kontynuacja Venom, Venom: Let There Be Carnage, przywraca Woody’ego Harrelsona jako morderczego przestępcę Cletusa Kasady’ego, który pojawił się na scenie po napisach Venom. Kasady zdobywa własnego symbionta i razem stają się złym zwierzchnikiem Carnage. Film wyreżyseruje Andy Serkis na podstawie scenariusza Kelly Marcel, a Tom Hardy wcieli się w postać Eddiego Brocka / Venoma wraz z Woodym Harrelsonem, Michelle Williams, Reidem Scottem i Naomie Harris. Venom: Let There Be Carnage ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 25 czerwca 2021 r., Opóźniony w stosunku do początkowej daty premiery w październiku 2020 r. Ze względu na trwającą globalną sytuację.

Chociaż nie wiadomo, który inny Marvel postacie, jeśli w ogóle, zostaną dodane do listy Spider-Mana 3, Venom bez wątpienia byłby bardzo pożądanym dodatkiem. Ta ostatnia plotka pochodzi z The Direct.

Tytuł oryginalny: Is Spider-Man 3 Ready to Bring in Tom Hardy’s Venom?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: