Wpis powstał dzięki współpracy z:

Decyzja Disneya, by przenieść duszę prosto do transmisji strumieniowej, zostaje zniszczona przez europejskie kina

Kina w Wielkiej Brytanii po raz kolejny są niezadowolone z powodu Disneya i ich decyzji o przeniesieniu wielkiego przeboju blokowego prosto do streamingu.

Wielka Brytania kina znów są zdenerwowane przez Disneya i ich decyzję o przeniesieniu wielkiego przeboju prosto do transmisji strumieniowej.

Pixar i jego spółka matka Disney mają uznanie marki, aby dostarczać treści do sal kinowych które mogą przyciągnąć dużą liczbę odbiorców. Ich ostatnia decyzja, by ich najnowszy film Soul pomijał wszystkie premiery kinowe i przeszedł od razu do streamowania na Disney +, była kolejną złą wiadomością dla branży teatralnej na krawędzi upadku. International Union of Cinemas (UNIC) wydała oświadczenie potępiające decyzję Imperium Myszy:

Przed planowaną premierą kinową Soul miał swoją premierę na niektórych głównych międzynarodowych festiwalach filmowych, gdzie film został przyjęty zdecydowanie pozytywnie. Opinie. Według UNIC, późniejsza decyzja Disneya o wyborze trasy przesyłania strumieniowego filmu to zła wiadomość nie tylko dla kin, ale także dla widzów i artystów:

Soul, będący teraz oryginalnym dziełem Disney +, opowiada historię nauczyciel muzyki w liceum Joe Gardner, którego marzenie o graniu w najlepszym klubie jazzowym w mieście zostaje zniszczone, gdy niespodziewanie spotyka swoją śmierć. Uwięziony na płaszczyźnie egzystencji, w której przed narodzinami ludzkim duszom przypisywane są osobowości, Joe musi znaleźć drogę powrotną na Ziemię, łącząc siły z nowo narodzoną duszą, która nie chce żyć. W trakcie Joe zaczyna doceniać prawdziwą wartość życia, ze wszystkimi jego nadziejami i rozczarowaniami.

Film Disneya ma wartość rozrywkową i pozytywną, nie wspominając o światowej klasy animacji Pixara, która sprawiły, że oglądanie na dużym ekranie było przyjemnością. UNIC ostrzegł, że ciągła tendencja do wybierania głównych filmów na trasie VOD oznacza, że ​​wiele sieci kin zostanie na stałe zamkniętych przed zakończeniem obecnego globalnego kryzysu.

Ta historia została po raz pierwszy ogłoszona w Variety.

Tytuł oryginalny: Disney’s Decision to Take Soul Straight to Streaming Gets Blasted by European Cinemas
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: