Wpis powstał dzięki współpracy z:

Film Sherlock Junior planowany na Netflix

Netflix podobno rozwija Sherlock Junior, który będzie podążał za młodszymi wersjami Sherlocka Holmesa i doktora Johna Watsona w dzisiejszych czasach.

Netflix podobno pracuje nad Sherlockiem Juniorem, który będzie podążał za młodszymi wersjami Sherlocka Holmesa i doktora Johna Watsona w dzisiejszych czasach.

Po sukcesie Enoli Holmesa z Netflix , gigant strumieniowania podobno planuje kontynuować ekspansję na mitach Sherlocka Holmesa, tym razem wracając do początków słynnego bohatera literackiego w ramach projektu zatytułowanego Sherlock Junior. Film będzie podążał za młodszymi wersjami zarówno genialnego detektywa, jak i jego pomocnika, doktora Johna Watsona, w dzisiejszych czasach, a para spotka się po raz pierwszy i wyruszy w pierwszą z wielu wspólnych przygód.

A Nowy raport ujawnił nawet streszczenie Sherlocka Juniora. Sherlock Junior podąża za współczesnym młodym Johnem Watsonem, który łączy się z brytyjskim emigrantem i nowym sąsiadem, Sherlockiem Holmesem, aby rozwiązać tajemnicę dziwnego zniknięcia i klątwy wiedźmy na ich mieście. Tworząc zespół innych detektywów dziecięcych, muszą współpracować, aby uniknąć wielu niebezpiecznych złodziei, jeśli mają szansę znaleźć skarb, który zostawiła.

Według raportu, projekt jest czymś, co Netflix zastanawiał się od jakiegoś czasu, a ostatnio zatrudnił Ehrena Krugera, który niedawno napisał Dumbo, Transformers: Age of Extinction i Top Gun: Maverick, do napisania scenariusza wraz ze scenarzystą Mattem Kuzmą.

młodsza wersja kultowej postaci nie jest niezwykła, a programy takie jak The Young Indiana Jones Chronicles dowodzą, że można to zrobić skutecznie. Jednak miłośnicy Sherlocka Holmesa prawdopodobnie sprzeciwiają się proponowanej współczesnej scenerii, co zostało dobrze potraktowane w filmie Marka Gatissa i Stevena Moffata Sherlocka z Benedictem Cumberbatchem.

Netflix odniósł ostatnio wielki sukces z Holmesem rodzinę dzięki adaptacji Enoli Holmesa. W oparciu o serię tajemniczych thrillerów pod tym samym tytułem, napisaną przez Nancy Springer, Enola Holmes jest kroniką przygód młodszej siostry Sherlocka Holmesa Enoli, która po zniknięciu jej matki postanawia zostać super-detektywem. Uciekając do Londynu, gdzie rozpoczyna tajną karierę detektywa specjalizującą się w dochodzeniach w sprawie zaginionych osób, Enola musi także wyprzedzać swoich braci, którzy są zdeterminowani, by schwytać ją i zmusić do spełnienia ich oczekiwań.

Czy Sherlock Junior załamać się, Netflix najwyraźniej ma franczyzę w Enoli Holmes, a reżyser Harry Bradbeer niedawno zadeklarował chęć kontynuowania czegoś więcej niż tylko jeden sequel. Cóż, mam nadzieję, że będę miał na to energię, tak, powiedział Bradbeer w wywiadzie z zeszłego tygodnia. To by było wspaniałe. Ktoś będzie miał na to energię! Byłoby wspaniale wyciągnąć jeszcze pięć filmów z tej sceny. Myślę, że to niezwykłe historie do opowiedzenia i co za okres. W miarę upływu czasu rzeczy takie jak ten trójkołowy samochód – co było cudowną rzeczą, którą odkryliśmy – aby znaleźć nasze postacie grające na niektórych nowych urządzeniach, w pewnym momencie na początku XX wieku. Oczywiście otrzymujemy samoloty i braci Wright. Kto wie, jakie inne wyzwania wynikną z tego naprawdę niespokojnego, produktywnego okresu.

Sherlock Junior nie ma jeszcze daty premiery ani nawet oficjalnego potwierdzenia. W międzyczasie Enola Holmes jest już dostępna w serwisie Netflix. Przychodzi do nas z Whats on Netflix.

Tytuł oryginalny: Sherlock Junior Movie Planned at Netflix
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: