Wpis powstał dzięki współpracy z:

Premiera 2 America trafi prosto do streamingu na Amazon Prime w grudniu

Coming 2 America Eddiego Murphy'ego wciąż pojawia się w grudniu, ale będzie dostępny bezpośrednio w transmisji strumieniowej.

Coming 2 America Eddiego Murphy’ego wciąż zadebiutuje w 2020 roku, ale nie pojawi się w kinie w pobliżu. Okazało się, że projekt przeskakuje z Paramount Pictures do Amazon Studios, w którym długo oczekiwana kontynuacja komedii pojawi się w transmisji strumieniowej w grudniu, w przeciwieństwie do wcześniej planowanej premiery kinowej. To zarówno dobra wiadomość dla tych, którzy chcą zobaczyć kontynuację, jak i zła wiadomość dla teatrów, które miały nadzieję, że przyniesie im to coś, co pozwoli na zdobycie miejsc przed końcem roku.

Według wielu doniesień, Amazon ma zamiar sfinalizować kontrakt na Coming 2 America. Transakcja jest ogromna, podobno mieści się w przedziale 125 milionów dolarów. Paramount wcześniej datował sequel na 18 grudnia. Oczekuje się, że Amazon Prime pozostanie przy tej samej dacie premiery. Oznacza to również, że plotki o premierze zwiastuna wkrótce w Internecie są prawdopodobnie prawdziwe, ponieważ firma z pewnością będzie chciała rozpocząć sprzedaż drogiego filmu raczej wcześniej niż później. Niejasne pozostaje, czy zostanie dołączone bezpłatnie do Prime Video, czy też Amazon będzie pobierał dodatkowe opłaty, tak jak Disney zrobił to z Mulan na Disney +.

Mówi się, że umowa jest złożona, ponieważ istniały powiązania marketingowe. ins dla firm takich jak McDonald’s i Crown Royal whisky w Coming to American 2. Eddie Murphy ponownie wcieli się w rolę Akeema z oryginalnego klasyka komedii z 1988 roku. Arsenio Hall, James Earl Jones również powróci do swoich ról z oryginału, a do obsady dołączą Tracy Morgan, Leslie Jones, Kiki Layne i Jay Pharaoh.

Craig Brewer, który współpracował z Murphym w zeszłorocznym uznanym Dolemite Is My Name, siedzi w fotelu reżysera. John Landis wyreżyserował oryginał, który w tamtych czasach zarobił imponujące 288 milionów dolarów w kasie. W sequelu Akeem będzie podobno gotowy do przejęcia roli króla Zamundy. Dowiaduje się, że ma w Ameryce dziecko z separacji. Uhonorowując ostatnie życzenie ojca, Akeem i Semmi wracają do Ameryki, aby przygotować go na nowego księcia Zamundy.

Może to być dobre dla Amazona, ale jest to krytyczny cios dla kin, a oni po prostu Nie można sobie pozwolić. Po tym, jak Tenet i The New Mutants nie rozpalili sprzedaży biletów, większość głównych wydawnictw, takich jak Black Widow i No Time to Die, zostało opóźnionych do 2021 roku. W związku z tym Cineworld, który jest właścicielem Regal w USA, po raz kolejny zamknął wszystkie swoje kina na czas nieokreślony. Tymczasem AMC może wkrótce wyczerpać się gotówka.

Z kolejnym dużym filmem, który trafia prosto do transmisji strumieniowej, jedynymi ważnymi premierami, które pozostały w kalendarzu na 2020 rok, są Free Guy, Death on the Nile, The Croods 2 and Wonder Woman 1984. Z pewnością będziemy Was informować, gdy będą dostępne dalsze szczegóły dotyczące strategii wydawania gry Coming 2 America przez Amazon. Ta wiadomość została wcześniej podana przez Variety.

Tytuł oryginalny: Coming 2 America Will Go Straight to Streaming on Amazon Prime This December
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: