Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jessica Henwick nazywa Matrix 4 branżowym zmieniaczem gier, zupełnie jak oryginał

Jessica Henwick ma do powiedzenia kilka interesujących nowych rzeczy na temat Matrix 4 i stojącej za nim technologii.

Jessica Henwick ma kilka ciekawych nowych rzeczy do powiedzenia na temat Matrix 4 i technologii, która za nim stoi.

Młodszym widzom, którzy dorastali w czasach po Matrixie, może być trudno pojąć, jak bardzo przełomowy był oryginalny film z 1999 roku dla gatunku science fiction i ogólnie filmów akcji. Teraz Lana Wachowski tworzy czwartą część serii z wieloma powracającymi leadami i kilkoma nowicjuszami. Jedną z takich nowicjuszy jest Jessica Henwick, która mówi, że Matrix 4 okaże się tak samo wpływowy, jak ten, który zapoczątkował serię:

The Matrix z 1999 roku wprowadził nowy zwrot w dystopijną perspektywę przyszłości powszechną w science-fiction . Zamiast osadzić całą historię w przyszłości, wydarzenia z filmu rozgrywają się jednocześnie w świecie bardzo przypominającym naszą obecną rzeczywistość, który okazuje się iluzją i postapokaliptyczną przyszłością, w której ludzkość została zniewolona przez maszyny.

Ten po części realistyczny, po części iluzoryczny styl opowiadania historii pozwolił Matrixowi przepisać zasady akcji w Hollywood, czerpiąc w dużej mierze z anime i chińskich filmów Wuxia, aby stworzyć nowy język scen akcji przy użyciu rozległych drutów. Film wprowadził także do głównego nurtu kilka przełomowych technik filmowania, takich jak bullet-time, która była później używana przez prawie każdy duży hollywoodzki przebój.

Śledzenie tak wpływowego filmu z nową odsłoną jest zawsze trudnym zadaniem. w serii. Ale historia planowanego przez Wachowskiego filmu jest na tyle przekonująca, że ​​przekonuje Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss do ponownego zagrania głównych ról jako Neo i Trinity. Ponadto twórca Johna Wicka, Chad Stahelski, który jako pierwszy zyskał sławę jako choreograf akcji dla The Matrix i powraca do The Matrix 4, obiecał, że nowy film naprawdę przekroczy granice sekwencji akcji:

The Matrix 4, w reżyserii Lany Wachowski, zawiera Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick i Jonathan Groff. Film pojawi się w kinach 1 kwietnia 2022 roku. Ta wiadomość pochodzi z ComicBook.com.

Tytuł oryginalny: Jessica Henwick Calls The Matrix 4 an Industry Game-Changer Just Like the Original
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: