Wpis powstał dzięki współpracy z:

Thor: Love and Thunder zacznie filmować na początku 2021 roku

Chris Hemsworth wkrótce powróci jako God of Thunder w Thor: Love and Thunder.

Zdjęcia do Thor: Love and Thunder mają się rozpocząć w styczniu. To był burzliwy rok dla branży filmowej, ale studia powoli, ale zdecydowanie próbowały przywrócić główne produkcje na właściwe tory. Dla Disneya i Marvel Studios jest to najwyższy priorytet, ponieważ jest częścią jednej z największych franczyz na świecie. Teraz ujawniono, że Chris Hemsworth rozpocznie rok 2021, ponownie wcielając się w rolę Boga Gromu.

Niedawno podano, że Mad Max: Furiosa, prequel do Mad Max: Fury Road z 2015 roku przygotowuje się do produkcji. Chris Hemsworth dołączył do obsady w bliżej nieokreślonej roli. W jednym z raportów szczegółowo opisujących wiadomości, ujawniono, że Thor: Love and Thunder będzie kręcić kamerami w styczniu. Oczekuje się, że produkcja będzie w dużej mierze odbywać się w Australii, skąd pochodzi Hemsworth. Prawdopodobnie oznacza to, że Mad Max: Furiosa będzie kręcić po tym, jak Hemsworth zakończy swoją kolejną przygodę w Marvel Cinematic Universe.

Taika Waititi, który wcześniej kierował Thor: Ragnarok z 2017 roku, wraca na krzesło reżysera. Waititi opublikował wcześniej zdjęcie, na którym wraca do pracy nad bliżej nieokreślonym projektem w mediach społecznościowych. Spekulowano, że rozpoczynał preprodukcję Thora 4. Ta wiadomość zdaje się to potwierdzać. Niedawne doniesienia sugerowały również, że członkowie obsady, tacy jak Natalie Portman, która wróci jako Jane Foster, już przybyli do Australii przygotowując się do produkcji. Portman stanie się nowym Thorem w sequelu, który pierwotnie został ogłoszony przedostatnim podczas panelu Marvela w San Diego Comic-Con latem. Będzie inspirował się biegiem Jasona Aarona na łamach Marvel Comics.

Szczegóły fabuły są na razie w dużej mierze ukrywane. Kiedy ostatnio widzieliśmy, że Thor był na końcu Avengers: Endgame. Przygotowywał się do lotu w kosmos ze Strażnikami Galaktyki, którzy szukali Gory. Taika Waititi wcześniej ujawniła pewne szczegóły, mówiąc, że będzie przesadzona, jednocześnie drażniąc włączenie rekinów kosmicznych. Tessa Thompson powróci jako Valkyrie, która będzie poszukiwać królowej, która będzie rządzić u jej boku. Valkyrie została nowym władcą Asgardu w Avengers: Endgame. Były Batman Christian Bale jest na pokładzie, aby zagrać głównego złoczyńcę. Tożsamość postaci pozostaje tajemnicą. Inne filmy zawarte w fazie 4 MCU to Black Widow, Eternals, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Spider-Man 3 i Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Uwzględniono również pokazy na żywo w dziełach Disney +, takie jak WandaVision, Loki i The Falcon and the Winter Soldier. Thor: Love and Thunder ma trafić do kin 11 lutego 2022 roku. Z pewnością będziemy Was informować o dalszych szczegółach projektu. Ta wiadomość dociera do nas przez The Hollywood Reporter.

Tytuł oryginalny: Thor: Love and Thunder Will Begin Filming in Early 2021
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: