Wpis powstał dzięki współpracy z:

Netflix wycofuje 30-dniowe bezpłatne wersje próbne dla nowych subskrybentów

After a summer full of unexpected show cancellations and streaming rivals springing up in every direction, Netflix might be regretting that their first major original series was called House of Cards. Well, they’re probably regretting that show for another major reason as well.  Now, in another house of cards-y move, Netflix is rolling out a

Netflix potwierdził, że 30-dniowe bezpłatne wersje próbne należą już do przeszłości i będą badać nowe strategie promocyjne.

Po lecie pełnym nieoczekiwanych odwołań programów i strumieniowi rywale wyłaniający się w każdym kierunku, Netflix może żałować, że ich pierwsza duża oryginalna seria nosiła tytuł House of Cards. Cóż, prawdopodobnie żałują tego programu z innego ważnego powodu.

Teraz, w kolejnym ruchu house of cards-y, Netflix wprowadza bardzo poważną zmianę w strategii pozyskiwania subskrybentów. Jak po raz pierwszy zauważył The TV Answer Man, a następnie potwierdził to EW, Netflix nie oferuje już 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego nowym abonentom w USA. Wydaje się, że dotyczy to również większości terytoriów międzynarodowych, w tym Wielkiej Brytanii i Kanady.

Obecnie w Centrum pomocy online serwisu Netflix jest wyświetlany następujący komunikat: „Bezpłatne wersje próbne nie są dostępne, ale nadal możesz się zarejestrować i Skorzystaj ze wszystkiego, co ma do zaoferowania Netflix. Nie ma żadnych umów, opłat za anulowanie ani zobowiązań. Masz swobodę zmiany planu lub anulowania online w dowolnym momencie, jeśli zdecydujesz, że Netflix nie jest dla Ciebie. ”,

Zgodnie z oświadczeniem firmy przekazanym EW, Netflix„ patrzy na różne promocje marketingowe w Stanach Zjednoczonych, aby przyciągnąć nowych członków i zapewnić im wspaniałe wrażenia z korzystania z serwisu Netflix. ”,

Netflix oferował bezpłatną wersję próbną przez większość swojego istnienia, zwykle siedem, ale także 30 dni. okres próbny trwał, zanim Netflix po cichu go zaprzestał. Bezpłatne wersje próbne od dawna są główną strategią zachęcania użytkowników do nowych usług przesyłania strumieniowego. HBO Max, Peacock i CBS All Access oferują obecnie siedem dni, a Hulu oferuje 30 dni. Nawet Quibi ma 14-dniowy darmowy okres próbny, co jest dość ambitnym założeniem, że każdy chciałby mieć dwa tygodnie Quibi.

Warto jednak zauważyć, że Disney + przerwał siedmiodniowy bezpłatny okres próbny przed wydaniem 3 lipca Hamilton.

Czas pokaże, jakie nowe strategie zastosuje Netflix, aby przyciągnąć nowych widzów. Tego lata, po części z powodu pandemii koronawirusa, streamer eksperymentował z udostępnieniem niektórych programów i filmów dla wszystkich za darmo, w tym filmu Bird Box z Sandrą Bullock i odcinków Stranger Things. Netflix udostępnił również za darmo na YouTube wiele edukacyjnych filmów dokumentalnych, takich jak 13. Ava DuVernay.

Netflix może wyjaśnić swoje nowe strategie podczas telekonferencji dotyczącej zysków za trzeci kwartał, która odbyła się 20 października. firma ogłosiła, że ​​ma 192 użytkowników na całym świecie i spodziewa się spowolnienia tempa wzrostu w tym kwartale z powodu pandemii koronawirusa.

Tytuł oryginalny: Netflix Discontinues 30-Day Free Trials for New Subscribers
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: