Wpis powstał dzięki współpracy z:

Kostium Batmana pojawia się na planie Batmana w Liverpoolu

Po przebłyskach Bruce'a Wayne'a, Seliny Kyle i The Penguin, Batsuit został zauważony podczas kręcenia The Batman w Liverpoolu.

Po spojrzeniach na Bruce’a Wayne’a, Selinę Kyle i The Penguin, Batsuit został zauważony podczas kręcenia The Batman w Liverpoolu.

Po opublikowaniu kilku zdjęć przedstawiających Bruce Wayne Roberta Pattinsona i Zoë Kravitz jako Selina Kyle (a także szereg innych złoczyńców) z planu The Batman, Batsuit został teraz zauważony na wolności. Obecnie filmowany w Liverpoolu wygląda na to, że jest to kaskader Pattinsona w kostiumie, a nie sam aktor, i chociaż obraz nie jest szczególnie ekscytujący, tak naprawdę pokazuje tylko Batmana stojącego w pobliżu i nic nie robiącego (ponieważ obniży to przestępczość w Gotham) , ekscytujące jest wiedzieć, że dostaniemy więcej akcji superbohaterów i może potencjalnie doprowadzić do kilku bardziej pełnych akcji ujęć w ciągu następnych kilku dni.

Fani po raz pierwszy dobrze przyjrzeli się The Batman’s Batsuit w niedawno wydanym zwiastunie, z reżyserem Mattem Reevesem ujawniającym kilka szczegółów dotyczących procesu projektowania. Rob [Pattinson] odegrał bardzo ważną rolę w projektowaniu skafandra, ponieważ musiał być w stanie go nosić, musiał być w stanie w nim walczyć, powiedział Reeves podczas imprezy DC FanDome w sierpniu. Jedną z rzeczy w tym kostiumie Batsuit jest to, że jest bardzo praktyczny. Chodzi o to, że sam to zrobił. Musieliśmy więc zobaczyć, jak będzie pasował do niego i na wszystkie sposoby, na jakie mógł się poruszać, ale także sprawić, by wyglądało to na coś, co wciąż ewoluuje. Nawet pomysł na tę historię, jest na drugim roku, więc nosi ją, więc co noc wychodzi, szukając kłopotów. Patrzysz na jego kaptur i widzisz, że są w nim rany. Cały ten szczegół był niesamowicie ekscytującym dialogiem między mną a projektantami kostiumów, a następnie zaangażowaniem Roba.

Batman został opisany jako historia oparta na noir, która pojawi się wraz z torturowanym Bruce’em Wayne’em około dwóch lat swojej kariery w walce z przestępczością. Młody Bruce był zniechęcony brakiem wpływu, jaki ma na zbrodnię w Gotham, kiedy nagle z rąk Człowieka-Zagadki dochodzi do serii morderstw. Poprowadź ścieżkę, która ujawni mroczne sekrety jego ukochanych rodziców, Bruce jest zmuszony stawić czoła korupcji, która ma miejsce w cieniu jego miasta, a wszystko to podczas próby złapania Riddlera, zanim ponownie zabije.

W rolach głównych Robert Pattinson jako Caped Crusader, The Batman zgromadził gwiazdorską obsadę, w tym Zoë Kravitz jako Catwoman, Paul Dano jako Riddler, Colin Farrell jako Penguin, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson i Jeffery Wright jako komisarz Gordon.

Batman miał pierwotnie ukazać się 1 października 2021 roku, ale ze względu na długą przerwę w produkcji i trwające zamykanie teatrów w sytuacji globalnej, niestety będzie to już nie ma. Zamiast tego Batman pojawi się w kinach dopiero 4 marca 2022 r., Co oznacza, że ​​widzowie będą musieli poczekać prawie sześć dodatkowych miesięcy, zanim Pattinson brutalnie pokonuje złoczyńców, szepcząc rzeczy o zemście. To pochodzi od użytkownika Twittera @BatmanShots_.

Tytuł oryginalny: The Batsuit Shows Up on The Batman Set in Liverpool
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: