Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Boys Season 3: Soldier Boy Story odkrywa burzliwą historię Ameryki

Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące finału drugiego sezonu The Boys. Obłąkany i ekscytujący drugi sezon Boys otworzył puszkę robaków Vought International, przedstawiając faszystowskiego Stormfront Aya Cashs i ujawniając powiązania firmy z nazistowskimi eksperymentami podczas II wojny światowej. Podczas kluczowej sceny pod koniec sezonu Stormfront otworzył się przed

Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące finału drugiego sezonu The Boys.

Obłąkany i ekscytujący drugi sezon The Boys otworzył puszkę robaków Vought International, przedstawiając faszystowski Stormfront Aya Cash i ujawniając powiązania firmy z nazistowskimi eksperymentami podczas II wojny światowej.

Podczas kluczowej sceny pod koniec sezonu Stormfront otworzył się przed Homelanderem, obecnym przywódcą The Seven, pokazując mu swoje miejsce w historii Vought jako żony nazistowskiego założyciela Fredericka Vought. Nie tylko to, potwierdziła, że ​​otrzymała pierwszą skuteczną dawkę związku V, zmieniając ją w niezwykle potężną supe, która przeżyła własną córkę.

W trzecim sezonie zagłębimy się w niepokojącą historię Vought, przedstawiając Soldier Boy Jensena Acklesa i jego byłą drużynę, Payback, których showrunner The Boys, Eric Kripke, to „The Seven before The Seven” .

W komiksach Gartha Ennisa i Daricka Robertsona Soldier Boy służy jako lider Payback, walcząc u boku Stormfront podczas II wojny światowej i nie tylko. Postać gra jako nieco brutalna, ale ostatecznie tchórzliwa zmiana w Kapitanie Ameryce Marvela, co daje zespołowi scenarzystów stojących za The Boys dużo do pracy w sezonie 3, biorąc pod uwagę duszę MCU w kinowym przeboju oraz mroczną historię i teraźniejszość Ameryki. stan rzeczy.

„Jedną z rzeczy, które najbardziej lubię w świecie w komiksach [The Boys], jest nie tylko jego dopracowanie, ale także jego historia. To sięga 60, 70 lat wstecz i jest tak samo dopracowane jak dzisiaj ”- powiedział Kripke w wywiadzie dla EW. „Jednym z powodów, dla których wkraczamy do Soldier Boy [w trzecim sezonie] i tego zespołu, Payback, jest to, że chcemy się trochę dowiedzieć, jak się tu dostaliśmy. Poprzez historię supes możemy trochę opowiedzieć o historii Ameryki io ​​tym, jak znaleźliśmy się w obecnej trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy. Soldier Boy daje nam taką możliwość. ”,

Może to dać Cashowi szansę powrotu jako Stormfront w retrospekcjach podczas trzeciego sezonu, ale powrót aktorki nie został jeszcze oficjalnie ujawniony. Kripke potwierdziłby jedynie, że „Będziemy badać historię [Payback] i wszystkich jej członków”.

Wydaje się, że historia Soldier Boya zrywa z różowymi okularami, które starsze pokolenia mają tendencję do noszenia, gdy patrzą w przeszłość Ameryki.

„Zawsze istniał systemowy rasizm i konflikty oraz dużo brzydoty, ale zawsze była walka o poprawę sytuacji” – mówi Kripke. „Niektórzy politycy lubią ułożyć te idylliczne„ stare dobre czasy ”, w których wszystko było idealne i spokojne. To kompletne i kompletne bzdury. Nigdy tak nie było. Tak więc, badając historię Vought w historii Ameryki, możemy poruszyć niektóre z tych punktów. Nigdy nie było Ameryki, kiedy mówili „Spraw, by Ameryka znów była wielka”. To zawsze była walka. O to chodzi. Trudno jest ulepszyć rzeczy ”,

Ackles zgłosił się do tej roli po przypadkowym telefonie do Kripke i w okresie, gdy szukał projektów post-nadprzyrodzonych.

„Odesłał mi SMS-a za trzy minuty i powiedział:„ Zdecydowanie chcę to zrobić! ”” – powiedział Kripke. „W ciągu tygodnia został zarezerwowany, ale to by się nie stało, gdyby nie zadzwonił przypadkowo. Nie rozmawiałem z nim od miesięcy. ”,

W sezonie 2 o Soldier Boy mówi się, że „nie żyje” od wczesnych lat 80-tych, ale w sezonie 3 może nadal mieć osobiste kontakty z jednym z chłopców Billy’ego Butchera lub samym Billy’m.

„Słyszeliśmy o Soldier Boy przez ostatnie dwa sezony i rolę, jaką grał w naszym kinowym wszechświecie” – drażnił Laz Alonso, który gra Mother’s Milk w ultrafiolecie Amazon. „Ciekawie będzie zobaczyć, jaką fabułę prowadzi przez cały ten sezon i który z nas musi naprawdę z nim walczyć, ponieważ z głównym bohaterem lub antagonistą tego sezonu jest zwykle jeden z nas, kość do zrywania z nimi. Frenchie miał w tym sezonie Lamplighter [Shawn Ashmore]. Będzie fajnie patrzeć, jaką historię zbierzemy. ”,

W The Boys występują Jack Quaid jako Hughie, Tomer Capon jako Frenchie, Karen Fukuhara jako Kimiko, Karl Urban jako Butcher, Erin Moriarty jako Starlight, Antony Starr jako Homelander, Dominique McElligott jako Queen Maeve, Jessie T. Usher jako A-Train , Chace Crawford jako The Deep, Nathan Mitchell jako Black Noir i Giancarlo Esposito jako Stan Edgar.

Amazon przedłużył już serię na trzeci sezon, a także ma zielone światło dla programu spin-off.

Tytuł oryginalny: The Boys Season 3: Soldier Boy Story to Explore Troubled History of America
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: