Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nie ma czasu na śmierć Scena otwarcia przełamie wieloletnią tradycję Jamesa Bonda

Przełamanie trendu będzie celem gry od pierwszej klatki No Time to Die.

Przełamanie trendu będzie celem gry od pierwszej klatki No Time to Die.

Kilku członków obsady, w tym sam James Bond, Daniel Craig, zapewnił, że 25 raz No Time to Die zrobi coś trochę inaczej. Cóż, wygląda na to, że celem gry od pierwszej klatki filmu będzie przełamanie tego trendu, wraz z niedawnym odkryciem, że No Time to Die zrobi coś, czego dosłownie nie zrobił żaden inny film o Jamesie Bondzie, w ogóle nie przedstawiając Bonda.

Zamiast tego film otworzy retrospekcja Léi Seydoux Madeleine Swann i jej dziecięcego starcia z zamaskowanym złoczyńcą Ramim Malek, Safinem, który morduje swoją matkę i goni ją po rodzinnym domu. W scenie wystąpi Malek w japońskiej masce Noh, którą widzieliśmy już w materiałach promocyjnych No Time to Die, a maska ​​przywodzi na myśl pewnego klauna, według reżysera Cary’ego Joji Fukunagi.

Zazwyczaj Filmy o Jamesie Bondzie otwierają się, gdy 007 bawi się ze środkowym mężczyzną, co prowadzi do misji, którą podejmie się do końca filmu. Początek No Time to Die z niemal slasherową sceną z udziałem młodej Madeleine Swann powinien zapewnić filmowi emocjonalny fundament, na którym można by budować, a także wiązać złoczyńcę Maleka zarówno ze Swannem, jak i Bondem. Tym razem wygląda na to, że sprawy będą bardzo osobiste. Scena otwierająca została opisana jako powolna i wciągająca wizualnie, co sugeruje zupełnie inne doświadczenie Bonda od tego, do czego przyzwyczaili się widzowie.

Filmowiec odniósł się również do ostatniego opóźnienia filmu, mówiąc, że myślę, że zrobili bardzo mądry decyzja, aby być jedną z pierwszych osób, które powiedzą głośno: „To wielka sprawa. Poruszamy film, ponieważ wiele osób zaprzeczało. Niektórzy nadal są.

Reżyser nie jest jedynym, który poparł tę decyzję, a Daniel Craig uznał, że wszyscy zaangażowani chcą po prostu, aby środowisko teatralne było bezpieczne i dobrze brzmiało, gdy No Time to Die zostanie wreszcie wydany. Po prostu chcemy, żeby ludzie poszli i obejrzeli ten film we właściwy sposób, w bezpieczny sposób, powiedział. Wiesz, kina na całym świecie są w tej chwili zamknięte, a my chcemy wypuszczać film w tym samym czasie na całym świecie, to nie jest właściwy moment.

No Time to Die się podnosi pięć lat po wydarzeniach z 2015 roku Spectre i schwytaniu Ernsta Stavro Blofelda, a James Bond opuścił już czynną służbę. Podchodzi do niego Felix Leiter, jego przyjaciel i oficer CIA, który prosi go o pomoc w poszukiwaniu Valdo Obrucheva, zaginionego naukowca. Kiedy staje się jasne, że Obruchev został porwany, Bond musi stawić czoła niebezpieczeństwu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział.

Film wyreżyserował Cary Joji Fukunaga na podstawie scenariusza Neala Purvisa, Roberta Wade’a, Fukunaga i Phoebe Waller-Bridge. Léa Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz i Ralph Fiennes ponownie wcielają się w role z poprzednich filmów, a do głównej obsady dołączają Lashana Lynch, Ana de Armas i Rami Malek.

Po kilku opóźnienia, „No Time to Die” pojawi się w kinach 2 kwietnia 2021 r. Dzięki uprzejmości The Wall Street Journal.

Tytuł oryginalny: No Time to Die Opening Scene Will Break Longstanding James Bond Tradition
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: