Wpis powstał dzięki współpracy z:

David Hasselhoff jest Supermanem w DC’s Dark Nights: Death Metal Animated Shorts

David Hasselhoff zagra Człowieka ze Stali w nadchodzących animowanych krótkich filmach DC Dark Nights: Death Metal.

DC ogłosiło wybór castingu, o którym nie wiedziałeś, że jest potrzebny do tej pory, z byłą gwiazdą Baywatch i Knight Rider David Hasselhoff na pokładzie, aby zapewnić głos Supermana w nadchodzącej serii animowanych krótkich filmów opartych na Komiksy DC Dark Nights: Death Metal. Reszta obsady została odsłonięta dzięki uprzejmości Dark Nights: Death Metal # 4, a Superman Hasselhoffa dołączył wokalista Black Veil Brides Andy Biersack jako Batman i rock gotycki, doom metal i piosenkarka / autorka piosenek Chelsea Wolfe jako Wonder Woman dopełnienie trójcy DC.

Wraz z Davidem Hasselhoffem w obsadzie głosowej The Dark Nights: Death Metal znajdują się także gwiazdy Who Framed Roger Rabbit Charles Fleischer jako Joker i The Batman Who Laughs, Netflix’s The Gwiazda Punishera Jason R. Moore jako The Darkest Knight i perkusista zespołu Cinderella, Fred Coury, jako The Flash. W krótkich spodenkach znajdą się nawet głosy twórców stojących za samym komiksem, z scenarzystą death metalu Scottem Snyderem w roli Robin Kinga i artystą death metalowym Gregiem Capullo jako Sgt. Rock.

Kompozytor i producent Tyler Bates stworzył ścieżkę dźwiękową do Death Metalu, a także muzykę do tego wydarzenia. Zaprosiłem artystów ze ścieżki dźwiękowej i osobistości popkultury, aby wypowiedzieli głos postaci zilustrowanych w mistrzowskim podejściu Scotta i Grega do klasycznych postaci DC, które prawdopodobnie nigdy nie były bardziej odpowiednie dla prawdziwego życia, biorąc pod uwagę trudny czas, którego obecnie doświadcza świat , Powiedziała Bates w oświadczeniu. Wszyscy cieszymy się z tego, że pracujemy nad ożywieniem nowego wymiaru tych postaci DC w nowym medium.

Dark Nights: Death Metal rozpoczyna się po ostatecznej bitwie pomiędzy Batmanem a Batmanem, który się śmieje. Po zniszczeniu Ściany Źródła, powodując łańcuch wydarzeń, który uwalnia nikczemną Perpetuę z jej kosmicznego więzienia, Liga Sprawiedliwości musi ponownie walczyć nie tylko o ocalenie świata, ale także znanej nam rzeczywistości.

Nights: Death Metal animowane szorty są dalekie od pierwszego wyjazdu Daviego Hasselhoffa do gatunku komiksów, z byłą gwiazdą Baywatch, która zagrała jako Nick Fury w bardzo oczernianym Nick Fury: Agent of SHIELD Film telewizyjny na Fox, a także miał epizod w Marvel’s Guardians of the Galaxy Vol. 2.

Jeśli chodzi o szersze przygody Supermana, krążą pogłoski, że Henry Cavill, gwiazda Man of Steel, w końcu wróci do roli na dużym ekranie. W najnowszym szumie internetowym twierdzono, że Cavill rzeczywiście powróci na duży ekran jako Ostatni syn Kryptonu, a 37-letni aktor podobno podpisał nową umowę, która obejmuje trzy filmy i opcje występów w innych filmach wszechświata DC. . Zarzucono również, że zainteresowanie powrotem Henry’ego Cavilla zostało wywołane udanym ogłoszeniem The Snyder Cut, który ma zostać wydany w HBO Max w przyszłym roku, a sam Cavill podobno rzucił Superman studiu, które zostało bardzo dobrze przyjęte. .

DC wyda animowane szorty Dark Nights: Death Metal za pośrednictwem DCDeathMetal.world i na oficjalnym kanale DC YouTube. Ścieżka dźwiękowa do Dark Nights: Death Metal pojawi się na początku 2021 roku.

Tytuł oryginalny: David Hasselhoff Is Superman in DC’s Dark Nights: Death Metal Animated Shorts
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: