Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowy kostium Batmana ma pistolet i kaburę na najnowszym zdjęciu z zestawu Batman

Batman będzie ładował ciepło, jak ujawniono w najnowszej zapowiedzi z planu.

Batman będzie pakował ciepło, jak ujawniono w najnowszej zapowiedzi z planu.

Batman z bronią? Czy coś takiego mogło się kiedykolwiek wydarzyć? Zgodnie ze zdjęciem opublikowanym na Twitterze, które pochodzi z planów nadchodzącego Batmana Matta Reevesa, nowy kostium nietoperz noszony przez Roberta Pattinsona w roli Zamaskowanego Krzyżowca będzie zawierał kaburę z pistoletem noszoną na prawym udzie. Cały zestaw był noszony przez kaskadera, który założył kostium nietoperza podczas kręcenia sceny do filmu.

Pomysł Batmana używającego broni palnej wyda się całkowicie obcy współczesnej publiczności, która dorastała z Christopherem Trylogia Nolana Mroczny Rycerz. W tych filmach, podobnie jak we współczesnych komiksach, Batman okazał wielką niechęć do broni palnej, ponieważ przypominały mu pistolet, który wystrzelił kule, które odebrały życie jego rodzicom.

Tak więc współczesny wcielenie postaci Batmana często przysięgało, że nigdy nie użyje broni ani żadnej innej formy śmiercionośnej siły, która mogłaby spowodować, że odebrałby mu życie i stał się tak zły jak złoczyńcy, na których poluje. Ale ta niechęć do używania broni to całkiem nowy wynalazek. Kiedy Batman zaczynał karierę w komiksach w 1940 roku, nosił broń, podobnie jak postać Cienia, którą częściowo zainspirował.

Wtedy powstał kod komiksowy, zakazujący wszelkich wzmianek o broni. lub jawna przemoc w komiksach. W rezultacie Batman i inni superbohaterowie, którzy wcześniej używali śmiercionośnej siły, nagle musieli przysiąc, że nigdy nie będą odbierać życia ani nie zrobią nic bardziej ekstremalnego niż wiązanie przestępców i pozostawienie ich policji.

Jednak pomimo słynnej zasady „nie zabijaj” Batmana, postać od czasu do czasu używała broni. Batman z serii komiksów Flashpoint Paradox był uzbrojonym strażnikiem, którym potajemnie był Thomas Wayne. Batman Michaela Keatona użył bomb i pistoletów zamontowanych na jego pojazdach, aby wyeliminować przestępców. Ostatnio Ben Affleck zagrał starą i zgorzkniałą wersję Batmana, który nie ma problemu z używaniem broni i innych form śmiercionośnej siły przeciwko przestępcom.

Nie jest więc wykluczone, że Batman Pattinsona, który jest na drugim roku walki z przestępczością i wciąż próbując rozgryźć całą sprawę czujności, zostanie pokazana dzierżąca broń, zwłaszcza że symbol nietoperza na jego piersi również wydaje się być wykonany z części broni. Należy jednak zauważyć, że Batman Pattinsona można zobaczyć używając broni z liną w scenie z przyczepy Batmana. Więc kabura może być na broń z chwytem, ​​paralizator lub inną nieśmiercionośną formę broni.

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa i napisany przez Reevesa i Mattsona Tomlina, The Batman przedstawia Roberta Pattinsona jako Bruce’a Wayne’a / Batman, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, Jeffrey Wright jako James Gordon, Zoë Kravitz jako Selina Kyle / Catwoman, Colin Farrell jako Oswald Cobblepot / The Penguin, Paul Dano jako Edward Nashton / The Riddler, John Turturro jako Carmine Falcone i Peter Sarsgaard jako Prokurator okręgowy Gil Colson. Film pojawi się w kinach 4 marca 2022 roku.

Tytuł oryginalny: New Batsuit Has a Gun and Holster in Latest The Batman Set Photo
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: