Wpis powstał dzięki współpracy z:

Flash Vs. Film Captain Boomerang musi się wydarzyć wczoraj nalega Jai ​​Courtney

Jai Courtney chce Flash Vs. Film o Kapitanie Boomerangu jak najszybciej zielono.

Jai Courtney chce Flash Vs. Film o Kapitanie Boomerangu jak najszybciej zielono.

Jeśli chodzi o głupich super-złoczyńców, niewielu udaje się być tak głupimi jak Kapitan Boomerang, przynajmniej na poziomie koncepcyjnym. Jednak Jai Courtney zdołał zmienić postać w badassa podczas swojego występu w Suicide Squad w 2016 roku. Teraz Courtney chce przypieczętować kontrakt filmem, w którym Boomerang zmierzy się z The Flash jeden na jednego, ponieważ aktor wyraził chęć pojawienia się w filmie Flash podczas wywiadu.

W komiksach, Kapitan Boomerang używa swoich tytułowych bumerangów do walki z superbohaterem, który może podróżować z prędkością bliską prędkości światła. Ponieważ widzisz, podczas gdy Flash może uniknąć ataku nadchodzącego bumerangu, najwyraźniej jest bezradny w obronie przed tym, który zakręca w powietrzu i uderza go od tyłu. To głupia logika komiksowa w najlepszym wydaniu, ale przez lata Boomerowi udało się zasłynąć jako jeden z głównych wrogów Flasha. Teraz już wiesz, dlaczego wszyscy mówią, że Batman ma najlepszych złoczyńców.

W każdym razie Jai Courtney i jego podejście do Boomerang spotkały się z aprobatą fanów. Postać weszła w interakcję z Flashem podczas krótkiej retrospekcji w Suicide Squad, ale to nie była tyle walka, co Flash pokonanie Boomeranga jednym uderzeniem, więc obaj są od dawna spóźnieni na właściwy mecz. Na razie następny występ Courtney jako kapitana Boomeranga będzie w nadchodzącym reboocie The Suicide Squad Jamesa Gunna, gdzie aktor wcześniej wyjaśnił podróż swojej postaci, będzie kontynuacją jego historii z Suicide Squad z 2016 roku.

Jak Jeśli chodzi o Flasha, będzie można go zobaczyć w jego solowym filmie, który wyreżyseruje Andy Muschietti ze scenariuszem Christiny Hodson. W filmie Ezra Miller ponownie wcieli się w rolę Barry’ego Allena aka Flasha i jest podobno adaptacją fabuły Flashpoint Paradox z komiksów. Po wielu opóźnieniach Flash ma pojawić się w kinach 4 listopada 2022 roku. Ta wiadomość pochodzi z ScreenRant.

Tytuł oryginalny: Flash Vs. Captain Boomerang Movie Needs to Happen Yesterday Insists Jai Courtney
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: