Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun Hillbilly Elegy zachwala przemienioną Amy Adams w filmie Ron Howard Netflix

Hillbilly Elegy, kolejny film reżysera Rona Howarda związany z Netflixem, jasno pokazuje swoje aspiracje do Oscara po premierze pierwszego zwiastuna. Rzeczywiście, już teraz możemy zobaczyć, jak imponująca obsada uzupełnia wyraźne momenty, w których Amy Adams przekształciła się na naszych oczach jako uzależniona matka w niestabilnej dynamice rodziny. Howard, zawsze niezawodny

Amy Adams idzie do Appalachów u boku Glenna Close w nakręconym do Oscara dramacie Netflix, wyreżyserowanym przez Rona Howarda Hillbilly Elegy.

Hillbilly Elegy, kolejny film reżysera Rona Howarda związany z Netflixem, jasno pokazuje swoje aspiracje do Oscara po premierze pierwszego zwiastuna. Rzeczywiście, już teraz możemy zobaczyć, jak imponująca obsada uzupełnia wyraźne, przykuwające uwagę momenty Amy Adams, przekształcone na naszych oczach jako uzależniona matka w niestabilnej dynamice rodziny.

Howard, niezawodny filmowy rzemieślnik i nagrodzony Oscarem reżyser A Beautiful Mind, stanął za kamerą w tej filmowej adaptacji „Hillbilly Elegy: A Memoir of a Family and Culture in Crisis”, nowości nr 1 z 2016 roku York Times Bestseller wspomnienia JD Vance’a, zaadaptowane jako scenariusz przez Vanessę Taylor (.) Game of Thrones, The Shape of Water).

Dramat jest wysoki, a potencjalne klipy z Oscarem są pełne w zwiastunie Netflix Hillbilly Elegy, który możesz sprawdzić poniżej.

Zgodnie z oficjalną linią dziennika Netflix Hillbilly Elegy:

„J.D. Vance (Gabriel Basso), były żołnierz piechoty morskiej z południowego Ohio i obecny student prawa Yale, jest bliski znalezienia wymarzonej pracy, gdy kryzys rodzinny zmusza go do powrotu do domu, o którym próbował zapomnieć. J.D. musi poradzić sobie ze złożoną dynamiką swojej rodziny z Appalachów, w tym jego niestabilnych relacji z matką Bev (Amy Adams), która zmaga się z uzależnieniem. Oparty na wspomnieniach swojej babci Mamaw (Glenn Close), prężnej i inteligentnej kobiety, która go wychowała, J.D. przychodzi, by przyjąć niezatarte piętno swojej rodziny na swojej osobistej podróży.

Amy Adams pojawia się tutaj po raz pierwszy na ekranie od 2018 roku, kiedy to zagrała w biograficznym dramacie politycznym Adama McKaya Vice, a także wystąpiła w filmie HBO Sharp Objects. Jej najbliższe zaległości obejmują główną rolę w nieplanowanym dramacie Joe Wrighta The Woman in the Window, a jej rola Lois Lane w Justice League w 2017 roku zostanie przywrócona i odnowiona jako miniserial dla HBO Max, nadchodzącego wydania oryginału reżysera Zacka Snydera. wizja filmu. Jednak Hillbilly Elegy może stać się po prostu momentem, który ma siedem razy urok dla sześciokrotnie nominowanego do Oscara.

Mówiąc o aktorkach wielokrotnie nominowanych do Oscara, które nigdy nie złapały posągu, Glenn Close wciela się tutaj w rolę Mawmaw, starszej, kochającej film Terminator matki Bev Adamsa, która najwyraźniej sprowadza współczesną Cloris Leachman klimat. W obsadzie znajdują się również Frieda Pinto, Haley Bennett, Bo Hopkins, z Gabrielem Basso odgrywającym tutaj kluczową rolę jako dorosła wersja autora JD Vance, który ostatecznie uciec od ekonomicznej anemii i opioidowych zmagań życia w Appalachach, aby zostać USA. Marine, studentka prawa Yale, a ostatecznie odnosząca sukcesy inwestor venture capital.

Hillbilly Elegy pojawi się w serwisie Netflix we wtorek, 24 listopada.

Tytuł oryginalny: Hillbilly Elegy Trailer Touts a Transformed Amy Adams in the Ron Howard Netflix Movie
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: