Wpis powstał dzięki współpracy z:

Fear the Walking Dead: Lennie James o debiucie reżyserskim w sezonie 6, odcinku 2

Ten artykuł w Fear the Walking Dead zawiera spoilery. Po jednym z najbardziej irytujących klifów w historii Fear the Walking Dead, ostatnia niedzielna premiera 6. sezonu, The End Is the Beginning, ostatecznie potwierdziła, że ​​ulubiona przez fanów postać Morgan Jones żyje i ma się dobrze (ish). Po epickiej rozgrywce z rozsądnym łowcą nagród z sympatią do

Ten artykuł w Fear the Walking Dead zawiera spoilery.

Po jednym z najbardziej irytujących klifów w historii Fear the Walking Dead, premiera szóstego sezonu w zeszłą niedzielę, „The End Is the Beginning”, ostatecznie potwierdziła, że ​​ulubiony przez fanów Morgan Jones żyje i ma się dobrze (ish). Po epickiej rozgrywce z rzeczowym łowcą nagród, który lubi wielkie topory i fasolkę po bretońsku, Morgan czuje się ożywiony i zdeterminowany, by wyzwolić swój lud z grupy morderczych pionierów z Wirginii.

Chociaż drugi odcinek sezonu 6 nie będzie zawierał Morgana na żywo, będzie to debiut reżyserski samego Lenniego Jamesa. W lutym Den of Geek odwiedził Fear the Walking Dead w Austin w Teksasie, aby zobaczyć, jak pracuje za kamerą. Po długim, deszczowym dniu zdjęć był na tyle uprzejmy, że przedarł się przez błoto do namiotu prasowego, aby odpowiedzieć na kilka pytań o to, co przyniesie nowy sezon i jak to jest siedzieć na krześle reżysera serialu po raz pierwszy. .

„To wszystko wymaga ogromnej krzywej uczenia się” – mówi James. „I niesamowite jest to, że tak długo, jak robię to, co robię, nie miałem wielu dni, w których robiłem rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłem. Każdego dnia, odkąd byłem w przygotowaniu i reżyserowaniu, był to dzień, w którym nie wiedziałem, jak minie, i nie spodziewałem się tego, a każdy dzień był nowy. >

James był nieodłącznym elementem wszechświata The Walking Dead od dekady, ale do nowej roli reżysera podchodzi z pokorą i wdzięcznością prawdziwego nowicjusza. Zapytany o to, jak współpracuje z obsadą i ekipą na nowym, nieznanym mu stanowisku, wyraził głęboką wdzięczność za to, jak ciepło przyjęli go jako lidera.

„Wszyscy byli niesamowicie hojni, zwłaszcza ta ekipa” – mówi James, wskazując na ciężko pracujących członków ekipy krzątających się po namiocie, kopiąc błoto, sprawnie demontując i przenosząc sprzęt i usługi rzemieślnicze do następnego miejsca filmowania. „Ta załoga jest niesamowita. Nie jestem pewien, czy dział aktorski byłby tak hojny, gdyby jeden z facetów od oświetlenia powiedział: „ Będę aktorem. ” Nie jestem pewien, czy bylibyśmy tak hojni, tak otwarci i tak pomocni jak ten była dla mnie załoga. ”,

Odcinek prowadzony przez Jamesa, zatytułowany „Witamy w klubie”, skupia się na Strandzie (Colman Domingo) i Alicii (Alycia Debnam-Carey), które walczą o integrację z osadą Wirginii (i znalezienie sposobu na ucieczkę). W szczególności Strand będzie zmuszony zbadać bardzo ciemne terytorium, gdy zdecyduje, jak najlepiej poradzić sobie w tej nowej sytuacji.

Sezon 6 programu jest wyjątkowy pod tym względem, że każdy odcinek jest zaprojektowany jako samodzielna narracja, jak mini-filmy, w których każdy ma tylko kilka postaci. Jest to nowe podejście strukturalne do serialu, któremu nie jest obce dzielenie historii na interesujące sposoby, takie jak skoki czasu w sezonie 4.

„To świetna zabawa dla aktorów, ponieważ można opowiedzieć początek, środek i koniec w jednym odcinku” – mówi James o nowej strukturze fabularnej sezonu. „Mówię wam, [serial] znów stał się epicki. Sposób, w jaki wszystko się potoczy, będzie przebiegał w nieco innej skali czasowej. I nie będzie to, czego oczekują ludzie. Pisanie wpływa na sposób, w jaki opowiadamy historię, w której moim zdaniem [aktorzy] odnajdują swoje stopy i mocne strony. To trudne, ale zabawne ”,

Zapytany, czy zwrócił się do któregoś ze swoich rówieśników o radę reżyserską, James powiedział, że zwrócił się w szczególności do dwóch – samego Domingo, który wyreżyserował kilka odcinków serialu, oraz częstego reżysera wszechświata TWD Michaela Satrazemisa, który nakręcił jedne z największych odcinków serii w historii, takie jak „Start to Finish” i „How It’s Gotta Be”.

„[Ci] dwaj byli niezwykle hojni pierwszego dnia moich zdjęć” – mówi James z Domingo i Satrazemis. „Colmana nie było na planie, ponieważ nie zaczęliśmy od rzeczy, które go dotyczyły. Wysłał mi piękny tekst. Zadzwoniłem do niego, gdy tylko dowiedziałem się, że jest w mieście i zapytałem: „Czy możemy pójść na kawę?”, A on odpowiedział: „Oczywiście”, wskoczył na skuter i poleciał do lokalnej kawy sklep. Usiedliśmy i pozwolił mi zadać każde pytanie. Nie było głupich pytań.

„Mikey [Satrazemis] zrobił dokładnie to samo. Mikey zabrał mnie na kawę, usiedliśmy i zadawałem mu jedno głupie pytanie po drugim i… Małe rzeczy, duże rzeczy, ważne rzeczy. I znowu byli niesamowitymi mentorami i… niesamowicie hojni, jeśli chodzi o swój czas i moją głupotę ”,

W najbliższą niedzielę o 21:00 czasu wschodniego w AMC będzie można obejrzeć debiut reżyserski Fear the Walking Dead, w którym wdzięcznie potępiającego samego siebie aktora.

Czekajcie na nasz wywiad z Colmanem Domingo na temat działań Stranda w „Welcome to the Club” w niedzielę!

Tytuł oryginalny: Fear the Walking Dead: Lennie James on Making His Directorial Debut in Season 6 Episode 2
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: