Wpis powstał dzięki współpracy z:

Joaquin Phoenix jest Napoleonem w torebce Ridleya Scotta Biopic

Reżyser Ridley Scott ustawił już swój następny film, Kitbag, z zdobywcą Oscara Joaquinem Phoenixem w roli głównej.

Ridley Scott i Joaquin Phoenix ponownie łączą siły, by stworzyć historyczny epos. Reżyser Obcy stworzył swój kolejny projekt, Kitbag, który będzie biografią o francuskim przywódcy wojskowym Napoleonie Bonaparte. Phoenix zagra główną rolę, co doprowadzi do ponownego spotkania Gladiatorów. Dzieje się tak, gdy Scott kończy pracę nad innym dziełem z epoki, The Last Duel, i po tym, jak Phoenix zdobył Oscara na początku tego roku za swoją pracę w Jokerze. To natychmiast sprawia, że ​​jest to pożądany pakiet.

Według nowego raportu Disney’s 20th Century Studios opracowuje Kitbag wraz z firmą produkcyjną Scott Free Ridleya Scotta. David Scarpa (All the Money in the World) jest na pokładzie, aby napisać scenariusz. Kevin Walsh jest producentem obok Scotta. Jeśli chodzi o tytuł, to pochodzi z powiedzenia: W torbie każdego żołnierza ukryty jest sztab generała. Ujawniono również krótki opis historii filmu, który brzmi następująco.

Mówi się, że film będzie zawierał słynne bitwy Napoleona, nieustępliwą ambicję i zdumiewający strategiczny umysł niezwykłego przywódcy wojskowego i wizjonera wojennego . Ridley Scott był niezwykle zajęty w 2020 roku, mimo że Hollywood znajdowało się w niepewnej sytuacji. The Last Duel, w którym wystąpili Ben Affleck, Matt Damon i Adam Driver, niedawno zakończyli zdjęcia, co czyni go jednym z nielicznych głównych filmów, które zrobiły to od czasu zamknięcia całej branży, które rozpoczęło się w marcu. Scott jest także ustawiony na Gucciego, w którym jego następnym projektem będzie Lady Gaga. Ma obsadę A-list, w skład której wchodzą Robert De Niro, Al Pacino, Adam Driver i Jared Leto. Zdjęcia mają rozpocząć się w marcu. Kitbag poszedłby za nim.

Jeśli chodzi o Joaquina Phoenixa, to odchodzi z Jokera 2019, który zarobił ponad 1 miliard dolarów w kasie na całym świecie, czego kulminacją była nominacja do Oscara dla najlepszego filmu. Podejście Phoenixa do złoczyńcy DC Comics przyniosło mu również swojego pierwszego Oscara. Niektóre z jego ostatnich filmów to Bracia Siostry i Nigdy tu naprawdę nie było. Phoenix jest również znany z Walk the Line, Her i, co może najważniejsze, Gladiator. Ridley Scott wyreżyserował epos z 2000 roku, który tego roku zdobył nagrodę dla najlepszego filmu i odniósł ogromny sukces finansowy. To będzie pierwszy raz, kiedy Phoenix i Scott będą współpracować od tego czasu.

Jednym z ważnych pytań dotyczących tej nowej biografii jest to, co oznacza ona dla przyszłości serii Alien. Ridley Scott wielokrotnie potwierdzał, że wciąż pracuje nad kontynuacją Alien: Covenant z 2017 roku. Wygląda na to, że jeśli nie ma go na krześle reżysera, projekt może być za kilka lat. Z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość przychodzi do nas za pośrednictwem Deadline.

Tytuł oryginalny: Joaquin Phoenix Is Napoleon in Ridley Scott’s Kitbag Biopic
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: