Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zastąpienie Jamesa Bonda Daniela Craiga jeszcze nie zostało wybrane

Producent Barbara Broccoli potwierdziła, że ​​kolejny aktor Jamesa Bonda zostanie wybrany po premierze No Time to Die.

Producent Barbara Broccoli potwierdziła, że ​​następny aktor Jamesa Bonda zostanie wybrany po premierze No Time to Die.

Seria Jamesa Bonda nie jest gotowa na przejście od jeszcze era Daniela Craiga. Pomimo niedawnych plotek, że Tom Hardy został wybrany jako następny 007, tak nie jest. Wieloletnia producentka i pasterz franczyzowy Barbara Broccoli potwierdziła, że ​​nie zdecydowała, kto zastąpi Craiga w tej roli i nie podejmie tej decyzji, dopóki nie zostanie wydany No Time to Die.

Barbara Broccoli udzieliła niedawno wywiadu w oczekiwanie na wydanie No Time to Die, które posłuży jako ostatni zwrot Daniela Craiga jako kultowego agenta MI6. W związku z tym istnieje wiele spekulacji na temat tego, kto jako następny wybierze Walther PPK. Ta rozmowa zwróciła się ostatnio w wielkim stylu do Toma Hardy’ego. Jednak Brokuły polewają sytuację zimną wodą. Oto, co miała do powiedzenia.

Nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Bardzo dobrze może się zdarzyć, że to Tom Hardy przejmie płaszcz Bonda. Ale nawet jeśli tak się stanie, decyzja nie została jeszcze podjęta. Ilekroć zostanie podjęta decyzja, kto będzie musiał wypełnić wielkie buty pozostawione przez Daniela Craiga, zapewniamy, że nie będzie to tylko imitacja ostatnich 15 lat. Barbara Broccoli mówi, że rola zostanie ponownie wyobrazona.

Kadencja Daniela Craiga jako 007 była trochę mieszana, z ogromnymi wzlotami, takimi jak Skyfall i względnymi upadkami, takimi jak Quantum of Solace. Jednak debiut Craiga Casino Royale w 2006 roku jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych pozycji w historii serii. Ponadto Craig ma jedyny film z serii, który dzięki Skyfall zarobił ponad 1 miliard dolarów. Chodzi o to, że trudno będzie łatwo zastąpić tę magię. Ponadto można by to odebrać jako lekceważenie, gdyby producenci byli już wyznaczeni na jego następcę jeszcze przed wydaniem ostatniego filmu Craiga.

No Time to Die wyreżyserował Cary Joji Fukunaga, z gwiazdą Bohemian Rhapsody Rami Malek plansza, aby zagrać głównego złoczyńcę. W obsadzie znaleźli się również Lashana Lynch, Ana de Armas, Lea Seydoux, Ralph Fiennes, Jeffrey Wright, Ben Whisaw i Naomie Harris. MGM niedawno podjęło decyzję o opóźnieniu filmu do 2 kwietnia 2021 roku, odsuwając go od listopadowej daty premiery, biorąc pod uwagę trwającą niepewność dotyczącą kin. Z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach dotyczących przyszłości Bonda. Ta wiadomość dociera do nas przez GamesRadar.

Tytuł oryginalny: Daniel Craig’s James Bond Replacement Hasn’t Been Chosen Yet
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: