Wpis powstał dzięki współpracy z:

Hillbilly Elegy Trailer: Spędź Święto Dziękczynienia z rodziną Appalachów Glenna Closea w serwisie Netflix

Film Netflix ma już szepty do Oscara, a premiera dopiero pod koniec listopada.

Film Netflix ma już szepty do Oscara, a jego premiera ma miejsce dopiero pod koniec listopada.

Netflix opublikował zwiastun ich nadchodzącego filmu Hillbilly Elegy. W projekcie występują Glenn Close i Amy Adams jako członkowie skomplikowanej rodziny z Appalachów. Film ma swoją premierę dopiero w listopadzie i ma już szept o nominacjach do Oscara, co dobrze wróży Netflixowi i reżyserowi Ronowi Howardowi. Hillbilly Elegy jest oparty na wspomnieniach JD Vance’a z 2016 roku o tym samym imieniu i bada relacje między matką i córką Appalachów, Bev (Adams) i Mamaw (Zamknij).

Historia Hillbilly Elegy jest opowiedziana oczami JD Vance, którego w filmie gra Gabriel Basso. Relacja między Bev i Mamaw jest skomplikowana, a oni często walczą o uzależnienie Bev od narkotyków. J.D. jest synem Bev, który jest absolwentem Yale i musi wrócić do swojego rodzinnego miasta Middletown w Ohio. Film jest opisany jako nowoczesna eksploracja amerykańskiego snu o trzech pokoleniach rodziny z Appalachów.

Glenn Close i Amy Adams są nie do poznania w pierwszym zwiastunie Hillbilly Elegy. Bev Adamsa jest uzależniona od opioidów i miała JD, gdy była jeszcze nastolatką. Wyjeżdżając z miasta i udając się do Yale, J.D. próbował zapomnieć o świecie, który zostawił, choć nadal utrzymywał bliskie stosunki ze swoim Mamaw (Glenn Close). Myślałam, że z twoją mamą wszystko będzie w porządku. Bądź szczęśliwy, mamaw Close’a mówi młodemu J.D. (Owen Asztalos) w przyczepie. Wiem, że mogłem zrobić lepiej. Ale ty musisz zdecydować. Chcesz być kimś czy nie? Teraz na studiach J.D. zaczyna dostrzegać korelację między pokoleniami traumy a zdrowiem psychicznym w odniesieniu do jego rodziny i społeczeństwa jako całości. J.D. Vance miał to do powiedzenia na temat pisania swoich wspomnień.

Oprócz Glenna Close, Amy Adams, Owena Asztalosa i Gabriela Basso, Hillbilly Elegy wciela się także w Haley Bennett, Freida Pinto i Bo Hopkins. Producentami wykonawczymi filmu są Diana Pokorny, Julie Oh, William M. Connor, J.D. Vance, a producentami: Brian Grazer, Ron Howard i Karen Lunder. Film ma zostać otwarty w wybranych kinach w listopadzie przed premierą 24 listopada w serwisie Netflix.

Imagine Entertainment zdobyło prawa do filmu J.D. Vance’s Hillbilly Elegy w kwietniu 2017 r., A Ron Howard dołączył do reżysera. Do lutego 2018 roku Vanessa Taylor wykorzystała wspomnienia do scenariusza, a w październiku 2018 i marcu 2019 roku Howard został zauważony w Middletown w Ohio, gdzie kręcono zdjęcia. Netflix wygrał wojnę przetargową na projekt z 45 milionami dolarów. Produkcja na Hillbilly Elegy zakończyła się w sierpniu 2019 roku. Możesz obejrzeć pierwszy zwiastun Hillbilly Elegy powyżej, dzięki oficjalnemu kanałowi Netflix YouTube.

Tytuł oryginalny: Hillbilly Elegy Trailer: Spend Thanksgiving with Glenn Close’s Appalachian Family on Netflix
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: