Wpis powstał dzięki współpracy z:

Obsada Black Adama stale rośnie, w miarę jak długo dojrzewający projekt DC Films Dwayne The Rock Johnson zbliża się do rzeczywistości. Sarah Shahi dołączyła do obsady wraz z Johnsonem, grając rolę profesor Adrianna Tomaz. Wygląda na to, że Warner Bros. i New Line wciąż są na dobrej drodze do wprowadzenia filmu do produkcji, mimo że niedawno musieli usunąć go z kalendarza premier, ponieważ sytuacja wciąż się toczy w obliczu niepewności w kasie. Według wielu doniesień Sarah Shahi podpisała kontrakt z Black Adamem. Adrianna Tomaz jest opisywana jako profesor uniwersytetu, która jest także bojownikiem o wolność. Przewodzi ruchowi oporu w fikcyjnym bliskowschodnim kraju Kahndaq, który będzie ważnym miejscem w filmie. Shahi ma na swoim koncie takie programy telewizyjne jak The Rookie, The L Word, City On a Hill, Chicago Fire, Person of Interest, Alias ​​i Netflix’s Sex / Life. Niektóre z jej dokonań filmowych to Bullet to the Head, Old School i Nie wiem, jak ona to robi.

Oprócz Dwayne Johnson w roli tytułowej, w obsadzie jest także Aldis Hodge (Leverge, The Invisible Man) jako Hawkman i Noah Centineo (Do wszystkich chłopców, których kochałem, Idealna randka) jako Atom Smasher. Obie postacie będą członkami Justice Society, długoletniej drużyny superbohaterów ze stron DC Comics. Johnson wcześniej potwierdził, że grupa będzie główną częścią filmu. Podczas zeszłorocznego wydarzenia DC FanDome pokazano animowany zwiastun przedstawiający różnych członków Justice Society. Jaume Collet-Serra (The Commuter, The Shallows) jest na pokładzie, aby kierować. Collet-Serra wcześniej współpracował z Johnsonem przy Disney’s Jungle Cruise, który pierwotnie miał wejść do kin tego lata. Od tego czasu doszło do 2021 roku.

The Rock był przywiązany do tej roli przez mniej więcej dekadę. Pierwotnie zapaśnik, który stał się aktorem, miał pojawić się jako czarny charakter w Shazam. Zamiast tego zdecydowano, że Czarny Adam uzasadnia film solowy. Wygląda na to, że są wstępne plany, aby ta dwójka zderzyła się w dół drogi, prawdopodobnie w Shazam 3, jeśli film się wydarzy. Obecnie zdjęcia do Shazam: Fury of the Gods zaczynają się na początku przyszłego roku. Pierwotny plan zakładał nakręcenie Czarnego Adama tego lata, ale plany uległy zmianie podczas zamknięcia Hollywood. Oczekuje się, że będzie to następny projekt Johnsona po tym, jak skończy kręcić swój thriller Red Notice dla Netflix.

Rory Haines i Sohrab Noshirvani (Informer) napisali najnowszą wersję scenariusza. Adam Sztykiel (Rampage) napisał wcześniejszą wersję. Warner Bros. umieścił Black Adama w kalendarzu na grudzień 2021 r. Jednak ostatnio studio dokonało wielu przetasowań z datami premiery, szczególnie dla DCEU, które opuściło ten konkretny projekt bez nowej daty. Jest mało prawdopodobne, aby ujrzał światło dzienne najwcześniej od połowy do końca 2022 roku. Z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość była wcześniej podawana przez Deadline.

Tytuł oryginalny: Sarah Shahi Is Professor Adrianna Tomaz in The Rock’s Black Adam
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: