Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowy zwiastun Soul przynosi Disney + prezent Pixar w Boże Narodzenie

Disney i Pixar ogłaszają nowych członków obsady głosowej podczas świątecznego wydarzenia Soul, które zadebiutuje wyłącznie na Disney Plus.

Na początku tego tygodnia ogłoszono, że Disney debiutuje swoją najnowszą animowaną przygodą Pixar bezpośrednio dla Disney +. Soul będzie transmitowany do wszystkich subskrybentów Disney + począwszy od Bożego Narodzenia. Nie będzie dodatkowych opłat za oglądanie Soul, w przeciwieństwie do Mulan, który był reklamowany przez Disneya jako wydarzenie Premier i kosztuje dodatkowe 30 USD. Soul ma początkową cenę subskrypcji.

Dostępny wyłącznie w Disney + od 25 grudnia 2020 roku, film fabularny Disneya i Pixara Soul przedstawia Joe Gardnera, nauczyciela zespołu z gimnazjum, który ma poważny pasja do muzyki jazzowej. Historia jest szczególnie związana z twórcami, którzy za nią stoją. Jamie Foxx, który użycza głosu Joe’owi, zaczyna się od jazzu.

Podobnie jak Joe, słyszę muzykę we wszystkim, powiedział Foxx. Kiedy jesteś artystą jazzowym, człowieku, mówisz trochę inaczej: „Hej, kotku!” Miałem okazję pójść na kilka festiwali jazzowych i spotkać Herbiego Hancocka, Chicka Correa – spędzać czas z tymi chłopakami. Mają sposób na rozmowę, sposób ubierania się – wszystko kieruje się ku ich muzyce, w stronę jazzu.

Ale reżyser Pete Docter, który podziela miłość Foxxa do muzyki, wymyślił tę postać, zanim jazz pojawił się na scenie . „Miałem szczęście pracować z niesamowitymi ludźmi i robić filmy oglądane na całym świecie” – powiedział. Ale zdałem sobie sprawę, że tak wspaniałe, jak te projekty, to nie tylko pojedyncza pasja, ale nawet ekspresja i satysfakcja. Czasami tak naprawdę chodzi o małe, nieistotne rzeczy. W tym filmie chodzi o poszerzenie idei pojedynczego skupienia się na szerszym myśleniu o tym, co życie ma do zaoferowania i co mamy do zaoferowania.

Podobnie współreżyser Kemp Powers, który początkowo dołączył do projektu jako pisarz, nie musiał daleko szukać, aby znaleźć inspirację dla Joe Gardnera. Pracowaliśmy nad „Soul” od lat, ale film wydaje się teraz bardziej aktualny, niż mogliśmy sobie kiedykolwiek wyobrazić, kiedy zaczynaliśmy, powiedział Powers. W roku, w którym wszystko, co wiemy, zostało wywrócone do góry nogami, wszyscy byliśmy zmuszeni znaleźć nowe znaczenie zarówno w naszych związkach, jak i tych małych chwilach, które naprawdę sprawiają, że życie jest warte życia.

W filmie , Joe jest o krok od przełomu w graniu w kwartecie jazzowym. Ale znajduje się na nieoczekiwanym zboczu z ulic Nowego Jorku do Wielkiego Przedwczesnego, którego zadaniem jest pomóc nowej duszy 22, której głos nagrała Tina Fey, znaleźć jej iskrę, aby zdobyć jej drogę na Ziemię. Jest pewien, że jeśli podzieli się z nią swoją historią życia – swoją pasją do jazzu – będzie zainspirowana i oboje pojadą na Ziemię – powiedziała producentka Dana Murray. Wracają na Ziemię, ale to naprawdę początek ich przygody. To zabawna i wzruszająca historia o przyjaźni i odkrywaniu samego siebie i nie możemy się doczekać, aby pokazać ją światu.

Graham Norton (The Graham Norton Show), pięciokrotny zdobywca nagrody BAFTA, ujawnił w zeszły weekend, że użycza swojego głosu duchowemu znakowi Moonwind. W obsadzie głosowej znaleźli się także Rachel House (Hunt for the Wilderpeople, Thor: Ragnaraok) jako obsesja na punkcie liczenia Terry oraz Alice Braga (Elysium), Richard Ayoade (Mandalorianin), Wes Studi (Woke, The Last of the Mohicans), Fortune Feimster (Bless the Harts) i Zenobia Shroff (The Affair) jako głosy doradców. Komik Donnell Rawlings głosił fryzjera Joe’go Deza, a June Squibb (Nebraska) głosem Gerel. Dołączają do Foxx, Fey, Phylicia Rashad, Ahmir Questlove Thompson, Angela Bassett i Daveed Diggs.

Rated PG, nowa animowana przygoda Disney + Soul zawiera kompozycje jazzowe i aranżacje światowej sławy muzyka i nominowanego do GRAMMY Jona Batiste’a oraz oryginalna ścieżka dźwiękowa zdobywców Oscara® Trenta Reznora i Atticusa Rossa (The Social Network).

Tytuł oryginalny: New Soul Trailer Brings the Gift of Pixar to Disney+ on Christmas Day
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: