Wpis powstał dzięki współpracy z:

Misja: Impossible 7 Reżyser rozmawia z oceną Jacka Reachera z oceną R i bardziej hardcorowym Tomem Cruise’em

Christopher McQuarrie zastanawiał się nad oceną Jacka Reachera R i dokucza nadchodzącym projektom z Tomem Cruise'em.

Christopher McQuarrie rozważał przyznanie Jackowi Reacherowi oceny R i dokuczał nadchodzącym projektom z Tomem Cruise’em. Zanim reżyser Christopher McQuarrie przejął kontrolę nad serią Mission Impossible, połączył siły z Tomem Cruise’em przy kolejnym zestawie filmów akcji, takich jak filmy Jacka Reachera. McQuarrie ostatnio rozmawiał o swoim czasie spędzonym na Jacku Reacherze, ujawniając, że on i Cruise mogliby przenieść serial na terytorium z oceną R, gdyby był kontynuowany. Patrząc na krajobraz z oceną R i takimi sukcesami jak komiksy Deadpool i Joker, Christopher McQuarrie uznał, że Jack Reacher mógł uciec, stając się nieco bardziej brutalny i krwawy. Materiał źródłowy, na którym oparte są filmy z Cruise, jest pełen gwałtownych bójek między główną postacią i asortymentem przeciwników, więc ma sens, dlaczego McQuarrie chciałby pójść w tym kierunku, gdyby miał okazję zrób to.

Niestety tak nie było, ale zamiast tego McQuarrie drażni się z kilkoma projektami, które on i Tom Cruise mają obecnie w przygotowaniu, które mogłyby bardzo dobrze dodać się do lista współczesnych hitów kinowych z oceną R.

To, kim są te nie-Tomowe postacie, naprawdę się domyśla, ale biorąc pod uwagę luz, który został wyrównany po obsadzie aktora jako Jack Reacher, obaj biorą na postaciach, które niekoniecznie kojarzą się z Krążownikiem, nie jest to zbyt wielką niespodzianką.

Na razie jednak McQuarrie i Cruise pracują nad rzuceniem tego drugiego w jeszcze bardziej niebezpieczne scenariusze nasza rozrywka w Mission Im możliwe serie. Podobnie jak wiele filmów w obecnych okolicznościach, Mission: Impossible 7 był zmuszony bardzo wcześnie zatrzymać produkcję, ale pierwszy asystent reżysera Tommy Gormley stwierdził niedawno, że jest przekonany, że mogą wrócić do pracy w ciągu najbliższych kilku miesięcy i nadal mają rzeczy zapakowane do maja 2021 roku. To sprawiłoby, że wszystko zaczęło się od nowa w tym roku, mniej więcej we wrześniu.

Mamy nadzieję, że zaczniemy ponownie strzelać we wrześniu, powiedział wcześniej. Byliśmy o kilka dni od kręcenia w Wenecji – byliśmy w epicentrum, kiedy wszystko się zaczęło – więc musieliśmy zamknąć się w Wenecji, gdzie mieliśmy cztery lub pięć dni od kręcenia. Ostatni materiał wybuchowy, Mission: Impossible – Fallout, został napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Christophera McQuarrie, a także bezpośrednio po poprzednim wysiłku McQuarrie Mission: Impossible – Rogue Nation. W obsadzie znaleźli się Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Sean Harris, Michelle Monaghan i Alec Baldwin, wszyscy ponownie występujący w poprzednich filmach, a także Henry Cavill, Vanessa Kirby i Angela Bassett, którzy dołączyli franczyza. Dwie bez tytułu kontynuacje, z których jedna to Mission: Impossible 7, zostaną wydane odpowiednio w listopadzie 2021 r. I 2022 r., A oba filmy będą prowadzone przez McQuarrie. Oczekuje się, że Mission: Impossible 7 i Mission: Impossible 8 będą ostatnimi częściami historii Ethana Hunta, a McQuarrie drażni powiązania z oryginalnym filmem, od którego wszystko się zaczęło. To pochodzi od Empire.

Tytuł oryginalny: Mission: Impossible 7 Director Talks R-Rated Jack Reacher Idea and a More Hardcore Tom Cruise
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: