Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czarny Adam chce gwiazdy Aladyna Marwana Kenzari jako Sabbaca?

DC wciąż pracuje nad swoim nadchodzącym filmem Black Adam, który wciąż jest opóźniany za kulisami.

DC wciąż pracuje nad swoim nadchodzącym filmem o Czarnym Adamie, ponieważ wciąż jest on opóźniany za kulisami.

Obsada Black Adam zaczyna nabierać ostrości. Właśnie ogłoszono dzisiaj, że aktorka Sarah Shahi wystąpi u boku Dwayne The Rock Johnson. Teraz podobno patrzy się na Marwana Kenzariego jako nikczemnego Sabbaca. Latem dowiedzieliśmy się, że w filmie pojawią się członkowie Justice Society of America, ale od tego czasu fani DC zastanawiali się, kto będzie złoczyńcą. Na razie wygląda na to, że Sabacc może być wielkim złem w Czarnym Adamie.

Gwiazda Aladyna Marwan Kenzari podobno jest w trakcie rozmów, aby zagrać Ishmaela Gregora / Sabbaca w Czarnym Adamie. Złoczyńca był członkiem zespołu DC od lat czterdziestych, razem z Shazamem! Wersja Ishmaela Gregora Sabacca została po raz pierwszy wprowadzona w 2004 roku i została stworzona przez Judda Winicka i Toma Raneya. Gregor w wersji postaci wytropił pierwotnego starszego gospodarza Sabacca i zabił go, aby uzyskać jego moce w komiksach.

Jeśli Sabbac jest oficjalnie w Czarnym Adamie, będzie to długa droga do połączenia filmu do Shazam !, który jest crossoverem, na który liczyli fani DC, wraz z Dwayne Johnson i Zachary Levi. Jednak Levi początkowo sądził, że obsada Johnsona skazała go na przesłuchanie. Kapitan Marvel / Shazam i Czarny Adam byli w zasadzie sobowtórami, tylko z nieco inną kolorystyką i fryzurą, powiedział Levi w niedawnym wywiadzie. Pomyślałem: „Nikt mnie nie zatrudni, bym był bliźniakiem The Rock. nie myśl, że to się uda. Na szczęście DC i Warner Bros. zdecydowali się odejść od komiksowego obrazu bohaterów.

Zachary Levi nie wstydził się widzieć Shazama i Czarnego Adama na dużym ekranie. Podczas pytań i odpowiedzi na Facebooku z początku tego roku, drażnił się: Może uda nam się spłacić te wszystkie epickie walki Kapitana Marvela / Czarnego Adama i historie z komiksów. Najpierw jednak jest Shazam 2. Film ma rozpocząć się na początku przyszłego roku i Levi ma nadzieję, że uda mu się wejść w to wcześniej niż później, ponieważ wszyscy młodzi członkowie obsady rozwijają się tak szybko.

Krążyło wiele plotek o Dwayne Johnson pojawia się w Shazam! co ostatecznie okazało się nieprawdą. David F. Sandberg chciał, aby bohater miał własną, samodzielną historię, więc zamiast tego włączył Sivanę. Sandberg mówi, że czuł, że potrzebuje więcej konfiguracji, niż chcesz wydać w pierwszym filmie, Shazam! Chcemy go wcześniej przedstawić. To samo można chyba powiedzieć o pierwszej płycie Black Adam, nad którą pracujemy od lat. Miejmy nadzieję, że wiadomości od castingu doprowadzą do rozpoczęcia produkcji. Marwan Kenzari jako wiadomości Sabbac został po raz pierwszy zgłoszony przez The Illuminerdi. Miejmy nadzieję, że w najbliższej przyszłości otrzymamy oficjalną aktualizację od studia.

Tytuł oryginalny: Black Adam Wants Aladdin Star Marwan Kenzari as Sabbac?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: