Wpis powstał dzięki współpracy z:

Grease TV Spinoff zyskuje nowy tytuł, skacząc z HBO Max do Paramount Plus

Seria prequeli Grease została oficjalnie przeniesiona z HBO Max do Paramount Plus.

Seria spinoff Grease, która została pierwotnie zamówiona w HBO Max, znalazła nowy dom w Paramount Plus, a wraz ze zmianą pojawia się nowy tytuł. Pierwotnie nazywany Rydell High, serial został początkowo zapowiedziany jako część nadchodzących projektów nowego streamera przez byłego prezesa WarnerMedia Entertainment, Boba Greenblatta. Podobno nowy dyrektor ds. Treści HBO Max, Casey Bloys, nie był tak zainteresowany utrzymaniem serialu na streamerze. To otworzyło drzwi dla ViacomCBS na rozpoczęcie programu dzięki własnej nowej usłudze transmisji strumieniowej, Paramount Plus.

Pomimo wstrząsów związanych z miejscem, w którym będzie on transmitowany, Annabel Oakes nadal jest na pokładzie jako twórca z projektu. Służy również jako scenarzystka i producentka wykonawcza. Nowa seria znana obecnie jako Grease: Rise of the Pink Ladies będzie zawierać godzinną komedię muzyczną. Będzie to następowało po tym, jak zaczęły się niesławne Różowe Panie (składające się z Sandy, Rizzo, Jan, Marty i Frenchy w oryginalnym filmie) i jak szacunek, strach i moralna panika, które wywołały, zmieniły Rydell High na zawsze.

Dla Rise of the Pink Ladies zostanie stworzonych kilka nowych piosenek, a niektóre z najbardziej zapadających w pamięć melodii z lat pięćdziesiątych mogą również zostać wykorzystane. Jednak niektóre z najpopularniejszych piosenek z oryginalnego filmu mogą być nieobecne w serii spinoff. Kiedy projekt został po raz pierwszy zamówiony w HBO Max, producenci nie mogli nabyć praw do piosenek takich jak Grease Lightning i Summer Nights. Per Variety, Paramount TV Studios wciąż próbuje podpisać umowę na wykorzystanie muzyki klasycznej, więc wciąż istnieje szansa, że ​​ulubione piosenki fanów mogłyby zostać uwzględnione.

Grease: Rise of the Pink Ladies jest producentem wykonawczym autorstwa Picturestart i Temple Hill, firm zaangażowanych w prace nad prequelem Grease. Projekt Paramount Pictures zatytułowany Summer Lovin ‚wyreżyseruje Brett Haley (Heart Beats Loud) na podstawie scenariusza napisanego przez Leah McKendrick. Historia będzie w szczególności odzwierciedlać wydarzenia opisane w piosence Summer Nights, kiedy Danny Zuko i Sandy Olsson rozpoczęli romans.

Pod nową nazwą Paramount Plus ma zostać wydany na początku 2021 roku. obecnie działa jako CBS All Access, a jego nowa nazwa jest częścią projektu rebrandingu, aby uczynić jego nazwę bardziej rozpoznawalną na całym świecie. Inne projekty w ramach prac nad nowym streamerem obejmują ponowne uruchomienie filmu The Game i limitowaną serię o produkcji Ojca chrzestnego o nazwie The Offer. Uwzględnione zostaną również tony treści do streamowania z poprzednich lat, a Paramount Plus oferuje biblioteki programów z Comedy Central, BET, CBS, MTV i Nickelodeon.

Oczywiście jest to ekskluzywna zawartość, którą każdy nowy streamer musi przetrwać na dzisiejszym nasyconym rynku, a zdobycie Rydell High to kolejny krok w tym kierunku. Nie jest jasne, kiedy zaczną się zdjęcia do Rise of the Pink Ladies. Być może teraz, gdy serial jest w przygotowaniu gdzie indziej, produkcja może wkrótce rozpocząć się wraz z kolejnymi aktualizacjami w najbliższej przyszłości. Ta wiadomość pochodzi z Variety.

Tytuł oryginalny: Grease TV Spinoff Gets a New Title as It Jumps from HBO Max to Paramount Plus
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: