Wpis powstał dzięki współpracy z:

Batman jedzie na swoim nietoperzowym motocyklu obok Catwoman na planie zdjęciowym z Liverpoolu

Kaskader Roberta Pattinsona po raz kolejny ściga przestępców na gotowym do bitwy Batcycle, kilkoma zdjęciami z filmu The Batman.

Podwójny kaskader Roberta Pattinsona po raz kolejny ściga przestępców w gotowym do walki Batcycle, kilkoma zdjęciami z filmu The Batman.

Więcej zdjęć i materiałów wideo pojawiło się z kręcenia Akcja Batmana rozgrywająca się obecnie w Liverpoolu. Tym razem kaskaderka Roberta Pattinsona ponownie jedzie na szczycie Batmotora obok osoby noszącej kask, którą uważa się za Selinę Kyle AKA Catwoman.

To już drugi raz, kiedy fani dostali długą, długie spojrzenie na tego kaskadera w pełnym stroju Batsuit i jeżdżącego na Bat-bike’u, a obrazy pojawiły się po raz pierwszy z kręcenia podobnej (być może nawet tej samej) sekwencji pościgów kilka miesięcy temu. Po raz kolejny ta wersja Mrocznego Rycerza wygląda na bardzo gotową do walki, a zarówno skafander, jak i rower wyglądają, jakby zostały złożone z różnych elementów wyposażenia, a nie zgrabny Batsuit i Bat-stuff, do którego przyzwyczajeni są widzowie. / p>

Chociaż niektórzy fani Batmana kwestionowali to podejście do kostiumu superbohatera DC, według reżysera Matta Reevesa, nacisk na treść nad stylem był bardzo zamierzony. Jedną z rzeczy w tym kostiumie Batsuit jest to, że jest bardzo praktyczny. Cały pomysł polega na tym, że zrobił to sam, powiedział Reeves podczas wydarzenia DC FanDome w sierpniu.

Odkąd kręcenie rozpoczęło się ponownie po przerwie w produkcji w obecnej sytuacji globalnej, kilka zdjęć z planu pojawił się w Internecie. Obejmują pokazanie takich postaci jak Pattinson jako Bruce Wayne, Colin Farrell jako The Penguin i Zoë Kravitz jako Selina Kyle, wszyscy biorący udział w pogrzebie w scenie, która jest częściowo pokazana w ostatnim zwiastunie. Sam Batman również został zauważony kilka razy, głównie po prostu kręcąc się po okolicy, a nawet pojawiły się zdjęcia pokazujące, że ta wersja Zamaskowanego Krzyżowca ma kaburę na broń. Posunięcie, które może irytować wielu.

Batman został opisany jako historia oparta na noirach, która pojawi się wraz z torturowanym Brucem Waynem około dwóch lat po rozpoczęciu jego kariery w walce z przestępczością. Młody Bruce był zniechęcony brakiem wpływu, jaki ma na zbrodnie w Gotham, kiedy nagle z rąk Człowieka-Zagadki dochodzi do serii morderstw. Poprowadź ścieżkę, która ujawni mroczne sekrety jego ukochanych rodziców, Bruce jest zmuszony stawić czoła korupcji, która ma miejsce w cieniu jego miasta, a wszystko to podczas próby złapania Człowieka-Zagadki, zanim ponownie zabije.

W rolach głównych Robert Pattinson jako Caped Crusader, The Batman zgromadził gwiazdorską obsadę, w tym Zoë Kravitz jako Catwoman, Paul Dano jako Riddler, Colin Farrell jako Penguin, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson i Jeffery Wright jako komisarz Gordon.

Batman miał pierwotnie ukazać się 1 października 2021 roku, ale ze względu na długą przerwę w produkcji i trwające zamykanie teatrów w sytuacji globalnej, niestety będzie to już nie ma. Zamiast tego, The Batman pojawi się w kinach dopiero 4 marca 2022 roku. Batman zostanie wydany przez Warner Bros.

Tytuł oryginalny: The Batman Rides His Bat Bike Alongside Catwoman in Set Photos from Liverpool
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: