Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czy wydarzy się film Mandalorian? Star Wars Team Tease the Możliwość

Jon Favreau i Pedro Pascal zastanawiają się, czy mandaloriański film jest w kartach.

Gdy zbliża się sezon 2 Mandalorian, pojawiło się pytanie, czy film Mandalorian może być w kartach? Gwiezdne Wojny były tradycyjnie kinowym doświadczeniem, z wyjątkiem programów animowanych, takich jak Wojny klonów i Rebelianci. Ale to wszystko zmieniło się w zeszłym roku, kiedy pierwszy program telewizyjny na żywo rozgrywający się w odległej galaktyce. Producent / scenarzysta Jon Favreau i gwiazda Pedro Pascal są bardzo otwarci na to, by w przyszłości zatopić sprawę.

Jon Favreau, który jest producentem wykonawczym serialu, oraz Pedro Pascal, który to mężczyzna pod zbroją Mando, ostatnio zapytano ich, czy Mandalorianin stał się filmem, jako hipotetyczny. Favreau, znany ze swojej pracy przy reżyserowaniu hitów, takich jak Iron Man, wyjaśnił, że jest to możliwe, ale sytuacja jest teraz bardziej mglista w krajobrazie treści.

Disney niedawno zreorganizował swoją strukturę, aby nadać priorytet usługom przesyłania strumieniowego, takim jak Disney +. Ale Gwiezdne Wojny bez wątpienia będą jedną z serii, które będą istnieć na dużym ekranie, kiedy tylko będzie to możliwe. Jon Favreau dodał, że są otwarci na film, ale nie spieszą się z tym. Jest również podekscytowany, widząc, dokąd prowadzi nas ta historia, i ma tę elastyczność, ponieważ teraz nie ma zbioru zasad.

Jeśli chodzi o Pedro Pascala, jest skonfliktowany z różnych powodów. Mandalorian został niezwykle dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i fanów. Prace nad sezonem 3 już trwają, a nawet pojawiły się wskazówki dotyczące planów na sezon 4. Dla Pascala pomysł przeniesienia Mando i Baby Yody na duży ekran wydaje się ryzykowny, biorąc pod uwagę, jak dobrze się teraz sprawy mają. Ale czuje też, że zespół kreatywny stojący za serialem jest więcej niż w stanie sprostać wyzwaniu, jeśli nadarzy się okazja.

Na razie Lucasfilm koncentruje się na Disney +, jeśli chodzi o Gwiezdne Wojny. Zdjęcia do serialu Obi-Wana Kenobiego mają rozpocząć się w marcu, a Ewan McGregor ponownie wcieli się w swoją rolę. Oczekuje się, że wkrótce rozpocznie się produkcja serii prequel Rogue One. Jeśli chodzi o filmy, Disney ma nowy projekt Gwiezdnych wojen datowany na grudzień 2023 r., A kolejne wpisy pojawią się w grudniu 2025 r. I grudniu 2027 r. Taika Waititi (Thor: Ragnarok) została wybrana do współtworzenia i wyreżyserowania jednego z nowych filmów w rozwoju. Premiera 3 sezonu Mandalorian będzie miała miejsce 30 października w Disne +. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Variety.

Tytuł oryginalny: Will The Mandalorian Movie Happen? Star Wars Team Tease the Possibility
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: