Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czy Spider-Man 3 doda Milesa Moralesa do swojej wielkiej mieszanki postaci z Multiverse?

Spider-Man 3 może być raczej zatłoczony, a plotki mówią, że Miles Morales również może dołączyć do postępowania.

Teraz, jak to zwykle bywa w przypadku tych rzeczy, trzymaj sól w zasięgu ręki, ale teraz zaczynają krążyć plotki, że Spider-Man 3 zobaczy alternatywnego web-slinger Milesa Moralesa wprowadzonego do MCU, z źródła twierdzą, że Sony Pictures i Marvel Studios już znalazły aktora, który zagrałby ukochaną postać.

Chociaż plotka nie mówi wprost, że Spider-Man 3 będzie punktem wyjścia na żywo – działanie Milesa Moralesa, to z pewnością miałoby sens, bez wątpienia z zamiarem zaoferowania Milesowi samotnych przygód gdzieś w przyszłości. Miles, podobnie jak Peter Parker, jest uwikłany w podobną do sieci umowę zawartą między Sony i Marvelem, która pozwala temu drugiemu na używanie postaci, więc wprowadzenie go w sequelu Spider-Mana byłoby najłatwiejszym rozwiązaniem.

< p> Poza tym wiemy już, że Miles istnieje w MCU dzięki Spider-Man: Homecoming z 2017 roku, a Donald Glover jako wujek Aaron Milesa, który nazwał przyszłego Wallcrawlera w usuniętej scenie.

Dzięki dołączeniu Zarówno w przypadku Electro Jamiego Foxxa, jak i Doktora Strange’a Benedicta Cumberbatcha, fani zostali pozostawieni do spekulacji, kto jeszcze może zostać włączony do Marvela i Spider-Mana 3 firmy Sony, a wielu twierdzi, że sequel wprowadzi świat komiksów na żywo do świata komiksów. multiwersum. Podobnie jak Miles Morales, to szalone przypuszczenie doprowadziło do kilku plotek dotyczących postaci, które mogą zostać wrzucone do Spider-Mana 3, w tym Toma Hardy’ego Venom i Daredevila złoczyńcy Vincenta D’Onofrio, Kingpin.

Cumberbatch’s Doctor Strange podobno przejmie rolę mentora, którą wcześniej zajmowali Tony Stark Roberta Downeya Jr. i Nick Fury z Samuela L. Jacksona. Cumberbatch niedawno ujawnił, że zdjęcia do kontynuacji Doctor Strange, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, mają się rozpocząć bardzo szybko. Jestem na etapie przedprodukcji drugiego filmu Dr. Strange, co jest bardzo ekscytujące. Rozpoczniemy zdjęcia pod koniec października lub na początku listopada, jak niedawno ujawnił aktor.

Oczywiście nie byłby to pierwszy raz, kiedy Miles Morales musiał zmierzyć się z wieloświatowym szaleństwem, a postać czyniła jego wielką -ekranowy debiut w nagrodzonym Oscarem Spider-Man: Into the Spider-Verse w 2018 roku. To, czy zobaczymy Milesa na żywo w najbliższym czasie, jest niedługo, ale zobaczymy go ponownie w animowanej formie, a produkcja bardzo oczekiwanej kontynuacji właśnie się rozpoczęła. Animator Pixar, Octavio Rodriguez, niedawno zabrał się do mediów społecznościowych, aby potwierdzić zarówno zatrudnienie do projektu, jak i drażnić postępy w Spider-Man: Into the Spider-Verse 2, mówiąc po prostu: Zaczynamy … # headofstory #film #animation #sony .

Produkcja Spider-Mana 3 ponownie ruszyła niedawno i ma rozpocząć się w rodzinnym mieście Petera Parkera, Nowym Jorku. Pierwotnie Spider-Man 3 miał datę premiery 16 lipca 2021 r., W ramach długo oczekiwanej fazy 4 MCU. Jednak ze względu na trwające globalne okoliczności, cała faza została dramatycznie przesunięta w tył w wyniku opóźnienia Black Widow do 6 listopada. Obecny plan zakłada, że ​​Spider-Man 3 wejdzie do kin w Wielkiej Brytanii i USA 5 listopada. 2021. W międzyczasie Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ma zostać wydany w kinach 7 października 2022 roku. Ta plotka dotarła do nas dzięki uprzejmości MCU Cosmic.

Tytuł oryginalny: Will Spider-Man 3 Add Miles Morales to Its Big Mix of Multiverse Characters?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: