Wpis powstał dzięki współpracy z:

Spider-Man 3 Tobey Maguire & Andrew Garfield Casting Rumors Are Fake News

Tobey Maguire i Andrew Garfield nie podpisali umowy z Tomem Hollandem na Spider-Mana 3, przynajmniej na razie.

Tobey Maguire i Andrew Garfield nie podpisali umowy z Tomem Hollandem na Spider-Mana 3, przynajmniej na razie.

Przepraszamy, fani Spider-Mana, ale nie jesteśmy t dostać Spider-Verse akcji na żywo. Przynajmniej jeszcze nie. Sony oświadczyło, że ostatnie pogłoski dotyczące Spider-Mana 3, zwłaszcza obsada Tobey Maguire i Andrew Garfielda, nie są prawdziwe. Dzieje się tak, gdy Tom Holland, nasz obecny Peter Parker, przygotowuje się do ponownego wcielenia się w tę rolę po zeszłorocznych Avengers: Endgame i Spider-Man: Daleko od domu.

Niedawno zaczęły się donosić raporty sugerujące, że zarówno Tobey Maguire, który grał Spideya w trylogii aktorskiej Sama Raimiego, jak i Andrew Garfield, który zagrał w filmach Niesamowity Spider-Man, mieli powrócić do nie zatytułowanego Spider-Mana 3. Sony Pictures wkroczyło, aby wlać wiadro zimnej wody na sytuację. Przedstawiciel studia wydał krótkie oświadczenie w tej sprawie, które brzmi następująco.

Na razie nasze dwie poprzednie wersje na żywo ukochanego superbohatera Marvel Comics nie są już gotowe do tego oficjalnie. Nie oznacza to, że nie mogło się to zdarzyć. I może się jeszcze wydarzyć w nadchodzącej kontynuacji. Tyle, że aktorzy oficjalnie nie zapisali się do projektu. Ale jest dobry powód, by sądzić, że Sony dąży do tego jako gry końcowej.

Niedawno ujawniono, że Jamie Foxx powróci do roli Electro w Spider-Man 3, w którym Jon Watts powróci do krzesło reżyserskie. Foxx, jak mogą wspominać fani, odegrał rolę w niefortunnym Amazing Spider-Man 2. Względne rozczarowanie tym filmem utorowało drogę Sony do zawarcia umowy z Disneyem, która pozwoliła Spider-Manowi dotrzeć do Marvel Cinematic Universe. Wtedy wkroczył Tom Holland. Doprowadziło to do powszechnych spekulacji, że studio przygotowuje się do jakiegoś rodzaju Spider-verse na żywo. Biorąc pod uwagę sukces animowanego Spider-Mana: Into the Spider-Verse, miałoby to sens.

Dodatkowym paliwem do ognia jest rzucenie Benedicta Cumberbatcha. Aktor powróci jako Doktor Strange wraz z Peterem Parkerem Toma Hollanda w nadchodzącej kontynuacji Spider-Mana. W międzyczasie Cumberbatch przygotowuje się również do Doktora Strange w Multiverse of Madness, który w pełni wprowadzi multiwers Marvela do MCU. Wszystkie elementy są gotowe, by przywrócić Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda.

Tobey Maguire zagrał rolę w Spider-Manie z 2002 roku, Spider-Man 2 z 2004 roku i Spider-Man 3 z 2007 roku. -Man 4 rozpadł się, Sony zrestartowało serię, wydając z 2012 roku The Amazing Spider-Man. Andrew Garfield wcielił się w tytułową rolę, ponownie występując w The Amazing Spider-Man 2 w 2014 roku.

Oczekuje się, że filmowanie Spider-Mana 3 rozpocznie się lada dzień, jeśli tak się nie stało. t już się zaczęło. Szczegóły fabuły są w dużej mierze ukrywane. Obecnie ma pojawić się w kinach 17 grudnia 2021 roku. Na pewno będziemy Was informować o dalszych szczegółach. To było wcześniej zgłaszane przez ET Canada.

Tytuł oryginalny: Spider-Man 3 Tobey Maguire & Andrew Garfield Casting Rumors Are Fake News
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: