Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zobacz, jak Matt Damon wyśmiewa Bena Afflecka za utratę roli Batmana na rzecz Roberta Pattinsona

Ben Affleck i Matt Damon spotykają się w kilku dobrych celach, jednocześnie nabijając się z każdego z nich.

Matt Damon fachowo trollował Benna Afflecka w sprawie Roberta Pattinsona kradnącego jego rolę w The Batman dzięki nowemu wideo. Dwaj aktorzy są przyjaciółmi od dziesięcioleci, choć nadal lubią trochę się ze siebie śmiać. Affleck został obsadzony jako Mroczny Rycerz w filmie Zacka Snydera Batman v. Superman: Dawn of Justice w 2016 roku, a następnie zagrał kultową postać w Justice League, co było kolosalną porażką w kasie.

W czasach Justice League Ben Affleck opracowywał swój własny film o Batmanie, który miał napisać, wyreżyserować i zagrać w nim. Jednak po kilku latach i mnóstwie spekulacji Matt Reeves przejął projekt jako scenarzysta i reżyser, a Affleck zniknął z pola widzenia. Po jeszcze większej liczbie plotek i spekulacji Robert Pattinson został ogłoszony najnowszym aktorem, który wcieli się w rolę Mrocznego Rycerza. Reeves i Pattinson obecnie kręcą The Batman w Wielkiej Brytanii, podczas gdy właśnie ogłoszono, że Affleck zagra tę postać ponownie w samodzielnym filmie The Flash, obok Michaela Keatona.

Ben Affleck i Matt Damon łączą siły, aby pomóc zbierają pieniądze na rzecz Wschodniego Konga i Water.org i opublikowali film promujący ich konkurs Omaze. Jeden szczęśliwy zwycięzca poleci do Los Angeles na lunch z dwoma aktorami. Podczas wideo, Damon wkopuje się w Roberta Pattinsona kradnącego rolę Batmana od Afflecka. Odpowiada, wspominając o franczyzie Bourne’a. Jednak Damon jest nadal jedynym, który grał Jasona Bourne’a w filmach, więc atak Damona kłuje nieco bardziej. Affleck miał to do powiedzenia na temat organizacji charytatywnych i konkursu.

Oczywiście Ben Affleck i Matt Damon dobrze się ze sobą bawią. Duet przyjaźni się od dziesięcioleci i wielokrotnie współpracował. Ich wydarzenie Omaze z pewnością przyniesie trochę pieniędzy dla Wschodniego Konga i Water.org, a także da fanom jedyną w życiu okazję do spędzenia z nimi czasu. Być może zwycięzca zapyta, czy Robert Pattinson przejął rolę Batmana.

Oprócz długo oczekiwanego samodzielnego filmu dla Flasha, uważa się, że Ben Affleck ponownie przygotuje się do powtórek w Justice League . Zack Snyder pracuje obecnie nad zaprezentowaniem swojej oryginalnej wizji zagorzałym fanom DC i będzie prowadził kilka powtórek, choć nie jest jasne, którzy aktorzy dołączą do reżysera przy dodatkowych zdjęciach. W międzyczasie możesz zobaczyć, jak Matt Damon trolluje swojego dobrego przyjaciela powyżej, dzięki kontu Instagram Bena Afflecka.

Tytuł oryginalny: Watch as Matt Damon Mocks Ben Affleck for Losing The Batman Role to Robert Pattinson
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: