Wpis powstał dzięki współpracy z:

Bruce Springsteen’s Letter to You Trailer przenosi szefa do Apple TV + w październiku

Apple TV + ujawnił zwiastun nowego filmu dokumentalnego Bruce Springsteen's Letter to You.

Apple TV + ujawniło zwiastun nowego filmu dokumentalnego Bruce Springsteen’s Letter to You.

Apple TV + opublikowało pierwszy pełnometrażowy zwiastun Bruce’a Springsteena’s Letter to You . Dokument przedstawia Bruce’a Springsteena nagrywającego swój nowy album Letter To You na żywo z pełnym zespołem E Street Band. Zawiera ostatnie wykonanie 10 oryginałów z nowej płyty. Pełnometrażowy dokument zawiera pełne występy zespołu E Street Band, nagrania w studiu, nigdy wcześniej nie widziane materiały archiwalne oraz dokładniejsze spojrzenie na Letter To You samego Springsteena. Napisany przez Springsteena i wyreżyserowany przez jego częstego współpracownika Thoma Zimny’ego, film jest hołdem dla E Street Band, samej muzyki rockowej i roli, jaką odegrała w życiu Springsteena.

List Bruce’a Springsteena do Występuje Bruce Springsteen, wraz z członkami E Street Band Roy Bittan, Nils Lofgren, Patti Scialfa, Garry Tallent, Stevie Van Zandt, Max Weinberg, Charlie Giordano, Jake Clemons. Letter to You jest dwudziestą płytą Springsteena i skupia się głównie na stracie, z którą muzyk zmagał się już wcześniej podczas swojej długiej kariery. Dokument daje fanom przelotny widok na ścianę, w jaki sposób zespół E Street Band i Springsteen współpracują w studiu.

Bruce Springsteen rozpoczął swoją muzyczną karierę w latach 60. po obejrzeniu The Beatles grających na Ed Sullivan. Stamtąd grał w zespołach w całym New Jersey, zanim związał się z przyszłymi członkami E Street Band. Jego wielki przełom nastąpił w 1975 roku wraz z wydaniem Born to Run. Od tego momentu Springsteen był nie do zatrzymania, ponieważ hity pojawiały się po kolejnych wydawnictwach, z zespołem u boku podczas przejażdżki.

Podczas gdy Bruce Springsteen był wielki w latach siedemdziesiątych, stał się ogromny w latach osiemdziesiątych, dzięki urodził się w USA, co stało się jego najlepiej sprzedającym się rekordem. Otrzymał 15-krotną platynę w Stanach Zjednoczonych i sprzedał się w 30 milionach egzemplarzy na całym świecie, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się albumów wszechczasów. Siedem singli z albumu znalazło się w pierwszej dziesiątce listy Billboard Hot 100, w tym utwór tytułowy. Chociaż wydaje się, że piosenka pochodzi z pozytywnego miejsca, jest to w rzeczywistości gorzki komentarz do wojny w Wietnamie, z którego wielu polityków nie zdaje sobie sprawy, kiedy grają ją na wiecach i innych imprezach.

List Bruce’a Springsteena to You zostało wyprodukowane przez Jona Landau i Thom Zimny ​​dla Apple TV +. Producentem wykonawczym jest Bruce Springsteen, a koprodukcją – Barbara Carr. Jak dotąd album był chwalony przez krytyków i fanów, a niektórzy okrzyknęli go jednym z najlepszych albumów Springsteena. Wielu przyznaje E Street Band za śledzenie płyty na żywo w studiu z Springsteen, czego nie robili od wielu lat. Zespół gra razem od dziesięcioleci i wkroczył na zupełnie nowy poziom komunikacji między sobą w studiu i na scenie. Możesz obejrzeć zwiastun Bruce Springsteen’s Letter to You powyżej, dzięki kanałowi Apple TV + YouTube.

Tytuł oryginalny: Bruce Springsteen’s Letter to You Trailer Brings the Boss to Apple TV+ This October
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: