Wpis powstał dzięki współpracy z:

PAW Patrol: The Movie Cast Announced with Kim Kardashian & Tyler Perry

Kim Kardashian, Jimmy Kimmel, Tyler Perry i inni zostali ogłoszeni w obsadzie głosowej PAW Patrol: The Movie.

Psi patrol: The Movie dobrze się układa, ponieważ została właśnie ogłoszona gwiazdorska obsada do animowanego projektu. W pracach Spin Master Corp, Nickelodeon Movies i Paramount Pictures, film jest obecnie w produkcji, a obsada i członkowie ekipy pracują zdalnie. Jest oczywiście oparty na popularnym serialu dla dzieci na Nickelodeon o tym samym tytule, a biorąc pod uwagę, jak dużym sukcesem był ten rysunek, dziwne jest, że film towarzyszący nie został jeszcze nakręcony. Niedawno ogłoszeni jako część obsady głosowej do filmu, nadążają za gwiazdą Kardashian Kim Kardashian West, Iain Armitage (Young Sheldon), Jimmy Kimmel (Teen Titans Go! To the Movies), Tyler Perry (seria Madea), Randall Park (Fresh Off the Boat), Dax Shepard (The Ranch), Yara Shahidi (Grown-ish), Marsai Martin (Black-ish) i nowicjusz Will Brisbin.

To nie jest jeszcze wiadomo, kto z tych członków obsady zagra w filmie Psi Patrol. Ponieważ większość głównych bohaterów serialu ma wielu lektorów, grających ich w serialu Nickelodeon, nie byłoby dziwne, gdyby zapowiedziana obsada przejmowała role w wersji na dużym ekranie. Nie krępuj się teraz spekulować, które psy będą wyrażane przez każdego z zaangażowanych aktorów, ale wydaje się, że 12-letni Armitage zagra 10-letniego Rydera.

Cal Brunker ( Nut Job 2: Nutty by Nature) jest na pokładzie, aby wyreżyserować PAW Patrol: The Movie. Wiceprezes wykonawczy Spin Master Entertainment Jennifer Dodge zajmuje się produkcją. Producentem wykonawczym projektu są współzałożyciel i współzałożyciel firmy Spin Master, Ronnen Harary, wiceprezes wykonawczy firmy ds. Partnerstwa strategicznego i rozwoju franczyzy, Adam Beder i Peter Schlessel.

Stworzone przez Keitha Chapmana i wyprodukowane Spin Master, PAW Patrol po raz pierwszy rozpoczął nadawanie na Nickelodeon w 2013 roku. Serial opowiada o młodym chłopcu imieniem Ryder, który dowodzi zespołem poszukiwawczo-ratowniczym psowatych zwanym PAW Patrol. Każdy z psów ma swoje specjalne zdolności, których używa, aby pomóc potrzebującym w Zatoce Przygód. Należą do nich Chase, pies policyjny, Marshall, strażak Dalmation, Rubble, buldog budowlany, Rocky, złota rączka recyklingowa, Zuma, wodny pies ratowniczy, Skye, lotnik i Everest, Siberian Husky, który służy jako ratownik śnieżny pies.

Psi Patrol to jeden z najpopularniejszych dziecięcych programów telewizyjnych ostatnich lat. Po konsekwentnym zdobywaniu wysokich ocen od początku swojej serii, seria została niedawno odnowiona na ósmy sezon. Dzieje się tak po tym, jak pojawiły się obawy, że serial może zostać odwołany z powodu występu psa policyjnego, śledzącego policjantów i policjantów na żywo, którzy zostali wyrwani z powietrza na początku tego roku. Pomimo przerażenia, wydaje się, że Chase wraca do sprawy, mając w drodze dużo więcej nowych odcinków serialu animowanego, oprócz pierwszego filmu na dużym ekranie.

PAW Patrol: The Movie is premiera w kinach 20 sierpnia 2021 roku. Oryginalny serial animowany będzie można obejrzeć na antenie Nickelodeon. Ta wiadomość pochodzi z Variety.

Tytuł oryginalny: PAW Patrol: The Movie Cast Announced with Kim Kardashian & Tyler Perry
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: