Wpis powstał dzięki współpracy z:

Chiwetel Ejiofor wyjaśnia różnicę między „The Old Guard Comic Universe” z Netflixa, a MCU

Gwiazda Starej Gwardii, Chiwetel Ejiofor, porównuje swoją postać z rolą w Doktorze Strange.

Gwiazda Starej Gwardii, Chiwetel Ejiofor, porównuje swoją postać do roli w Doktorze Strange. > szereg filmów. Jako Baron Mordo, Ejiofor pojawił się u boku Benedicta Cumberbatcha w Doctor Strange. W wywiadzie dla ComicBook.com znany aktor zastanowił się, czym różni się świat MCU od świata jego nowego filmu The Old Guard.

The Old Guard, oparty na bestsellerowej powieści graficznej to samo imię Grega Rucki, opowiada o grupie nieśmiertelnych najemników dowodzonych przez Andy’ego, granych przez Charlize Theron. Chiwetel Ejiofor wciela się w rolę Copleya, którego ciemniejsze odcienie aktor z przyjemnością odkrywa, starając się zachować empatię publiczności dla postaci.

Ejiofor nie jest obcy przyjmowaniu pozornie heroicznych ról i włączaniu ich ich głowy. Jako Baron Mordo, Ejiofor spędził pierwszy film Doktora Strange na szkoleniu postaci Cumberbatcha na sposób mistycznych sztuk Marvela, po to, by rozczarować się porządkiem, w którym pracował, i zwrócił się w stronę ciemnej strony. Oczekuje się, że następny film Doktora Strange przeniesie historię Mordo i ugruntuje jego pochodzenie w superweniny. Ze swojej strony Ejiofor oświadczył w przeszłości, że wszystko zostanie ujawnione odnośnie Mordo po tym, jak fani pozostawili pytanie, gdzie był baron podczas wydarzeń Avengers: Infinity War i Endgame.

Na razie aktor jest zajęty promocjami The Old Guard, która przygotowuje się do wydania 10 lipca w serwisie Netflix. Oprócz Therona i Ejiofora w filmie występują także Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling. i KiKi Layne.

Gina Prince-Bythewood wyreżyserowała tę funkcję na podstawie scenariusza autora oryginalnej powieści graficznej Greg Rucka. Po 118 minutach funkcja uzyskała ocenę R za sekwencje przemocy graficznej i języka. Ta część informacji pochodzi bezpośrednio z ComicBook.com.

Tytuł oryginalny: Netflix’s The Old Guard Comic Universe Vs. the MCU: Chiwetel Ejiofor Breaks It Down
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: