Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Boys: Chris Evans Homelander Deepfake ma konflikt internetowy

Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące sezonu 2 The Boys, Snowpiercer i Knives Out. Nowy deepfake, który pokazuje nam, jak wyglądałby Chris Evans jako Homelander w przebojowym serialu Amazons The Boys, który wywołał dyskusję w Internecie na temat tego, czy gwiazda Kapitana Ameryki byłaby w stanie zdobyć nikczemną rolę, czy

Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące sezonu 2 The Boys, Snowpiercer i Knives Out.

Nowy deepfake, który pokazuje nam, jak Chris Evans wyglądałby jako Homelander w przebojowej serii Amazon The Boys, wywołała dyskusję online na temat tego, czy gwiazda Kapitana Ameryki byłaby w stanie zdobyć nikczemną rolę, czy nie.

Evans, który grał Steve’a Rogersa w trzech fazach Marvel Cinematic Universe, z pewnością w przeszłości nie był obcy w grze przeciwko typowi. W zeszłym roku widzieliśmy w nim morderczego Ransoma Drysdale’a w filmie Riana Johnsona Knives Out i był prawie nie do poznania jako mafijny zabójca w niedocenianym dramacie kryminalnym z 2012 roku, The Iceman, u boku Michaela Shannona. I, hej, poświęćmy chwilę, by przypomnieć sobie, że mężczyzna był dosłownie zjadaczem dzieci w Snowpiercer, ale jeśli chodzi o niezwykle brutalny Homelander The Boys, internet nie jest do końca pewien, czy Evans mógłby to zrobić.

Możesz zobaczyć nowe deepfake, stworzone dla „shits n chichgles” przez Redditor d4danger, poniżej…,

Na pewno imponująca edycja, ale odpowiadając na Reddicie, ludzie byli skonfliktowani, czy Evans mógłby realistycznie wypełnić buty Starra jako okrutny Homeland. Aktor Kiwi Antony Starr odegrał do tej pory rolę do perfekcji w brutalnej adaptacji komiksu, a fani twierdzą, że jego występ powinien otrzymać poważne nagrody i trudno wyobrazić sobie kogoś innego w roli lidera The Seven. < / p>

„Rzecz w Anthony’ego polega na tym, że ma mocne rysy, więc w 100% wygląda na złego, trudno uwierzyć, że jest dobrym człowiekiem. Z drugiej strony Chris jest zbyt mały jak na Homelandera ”- zauważył jeden z użytkowników, dodając, że występ Starra był tam na szczycie z Jackiem Nicholsonem w The Shining.

„Chris Evans bez wątpienia wykonałby dobrą robotę, ale Antony Starr jest absolutnie właścicielem tej roli i jest wyróżniającym się występem w serialu” – napisał inny.

Gdzie indziej, niektórych przekonała pyszna ironia Evansa jako Homelandera. „Tony Starr dał nam wszystko, czego nie wiedzieliśmy, że chcieliśmy w Homelanderze, ale zobaczenie, jak cenny amerykański żołnierz zamienia się w wariata Nega-Supermana, byłoby absolutnie genialne i bezcenne.”

Więcej ironii można było znaleźć w samym deepfake’u, gdy ludzie nawiązali do zaprzeczania jej nazistowskim powiązaniom przez Stormfront w finale drugiego sezonu The Boys. Rasistowska supe w pewnym momencie nawet twierdziła, że ​​stare zdjęcia jej obok męża, genetyka Związku V Fredericka Vought, były fałszywe.

„To jest w równej mierze przerażające i niesamowite” – czytamy w jednym komentarzu. „Przerażające jest to, że jakiś koleś na Reddicie właśnie dokonał płynnej i realistycznej zamiany aktorów. A teraz wyobraź sobie, jak Stormfront wykorzysta to do swoich własnych złych celów. ”,

Sama wizja serialu o Kapitanie Ameryce – bez Chrisa Evansa – rozpocznie się w sezonie 3, wraz z wprowadzeniem Soldier Boy Jensena Acklesa. Możesz przeczytać więcej o kierunku, w jakim showrunner Eric Kripke i jego zespół scenarzystów obierają tę postać właśnie tutaj, ale można śmiało powiedzieć, że nie skończyliśmy patrzeć na mroczną przeszłość Vought International ani jej powiązania z nazistami podczas II wojny światowej. Stormfront Aya Cash to tylko mały element tej układanki, a historia Soldier Boya pomoże serialowi przyjrzeć się bardziej burzliwej historii Ameryki.

W The Boys występują Jack Quaid jako Hughie, Tomer Capon jako Frenchie, Karen Fukuhara jako Kimiko, Karl Urban jako Butcher, Erin Moriarty jako Starlight, Antony Starr jako Homelander, Dominique McElligott jako Queen Maeve, Jessie T. Usher jako A-Train , Chace Crawford jako The Deep, Nathan Mitchell jako Black Noir i Giancarlo Esposito jako Stan Edgar.

Amazon odnowił The Boys na trzeci sezon, zanim jeszcze pojawił się drugi, a także posuwa się naprzód z dodatkowym show.

Tytuł oryginalny: The Boys: Chris Evans Homelander Deepfake Has Internet Conflicted
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: