Wpis powstał dzięki współpracy z:

Batman ogląda ulice Gotham z Liverpool Tower w najnowszym zestawie zdjęć

Na najnowszych zdjęciach z planu The Batman można zobaczyć Batmana, który obserwuje ulice Gotham z wysokości wieży zegarowej.

Batmana można zobaczyć, jak obserwuje ulice Gotham z wysokiego szczytu wieży zegarowej na najnowszych zdjęciach z planu The Batman.

Wygląda na to, że Mroczny Rycerz ma zamiar uderzył w przestworza na najnowszych zdjęciach z planu The Batman zrobionych w Liverpoolu. Gdy niedawno wznowiono kręcenie oczekiwanego filmu o superbohaterach, w sieci pojawiło się mnóstwo nowych zdjęć z produkcji. Nasze najnowsze spojrzenie na zestaw ujawnia zastępstwo Roberta Pattinsona w kostiumie Batmana, zawieszonego wysoko na historycznym budynku Royal Liver Building Liverpoolu. Patrząc tak, jak robi to w komiksach, przygotowując się do skoku z wieży zegarowej w Gotham, niektóre zdjęcia pokazują Batmana rozkładającego pelerynę i przygotowującego się do akcji. To naprawdę niesamowity widok.

Inne zdjęcia, które niedawno wyciekły z planu, ujawniają, że Pattinson wrócił na plan, by sfilmować nowy materiał w postaci Bruce’a Wayne’a. Na zdjęciach widać też Colina Farrella, który wyglądał nie do poznania jako Oswald Cobblepot, Zoe Kravitz jako sekretnej tożsamości Catwoman, Seliny Kyle, oraz Johna Turturro jako szefa przestępczości Carmine Falcone. Niedawno ponownie przyjrzeliśmy się Batmanowi w kostiumie Batmana na jego Batmotorze. Szkoda, że ​​po opóźnieniu w dacie premiery będziemy musieli trochę poczekać, aby zobaczyć film, ale spojrzenie na wszystkie te zdjęcia nadal okazuje się ekscytujące.

Wraz z Pattinson i innymi Wspomniani aktorzy, The Batman występują w roli Riddlera, Paula Dano, komisarza Jamesa Gordona, Jeffreya Wrighta, a jako Alfreda Pennywortha – Andy’ego Serkisa. Matt Reeves reżyseruje, korzystając ze scenariusza napisanego wspólnie z Peterem Craigiem. Szczegóły fabuły pozostają niejasne, ale zwiastun zwiastuna dał nam kilka wskazówek dotyczących historii. Ciemniejsza wersja Człowieka-Zagadki popełnia makabryczne morderstwa w Gotham City, a młody Bruce Wayne będzie musiał rozwiązać sprawę jako Mroczny Rycerz. Film nie będzie służyć jako pełna historia pochodzenia postaci ala Batman Begins, ale podąży za nim na wczesnym etapie jego kariery w walce z przestępczością, po tym, jak już założył czarną pelerynę i kaptur.

Produkcja The Batman już się rozpoczęła widziałem kilka opóźnień od pierwszego uruchomienia. Filmowanie po raz pierwszy rozpoczęło się w styczniu tego roku, ale zostało szybko zamknięte w marcu ze względów bezpieczeństwa i higieny. We wrześniu wznowiono filmowanie po wprowadzeniu środków bezpieczeństwa, a kilka dni później trzeba było ponownie wstrzymać zdjęcia, gdy Robert Pattinson zachorował na COVID-19. Na szczęście od tego czasu Pattinson wrócił do pracy po jego wyzdrowieniu i wydaje się, że produkcja przebiega bardzo dobrze, ale dopiero wtedy, gdy film został przesunięty z 2021 na 2022.

Od teraz Batman ma zaplanować zostanie wydany w kinach przez Warner Bros. Pictures 4 marca 2022 r. Oczekiwanie na pewno będzie bolesne, ale miejmy nadzieję, że warto. W międzyczasie fani Batmana mogą zobaczyć, jak Ben Affleck bierze udział w jego wersji Mrocznego rycerza, kiedy Justice League Zacka Snydera rozpocznie transmisję w HBO Max w 2021 roku. Na Twitterze możesz obejrzeć niektóre z najnowszych zdjęć z zestawu Batmana na Royal Liver Building poniżej.

Tytuł oryginalny: The Batman Watches the Streets of Gotham from Liverpool Tower in Latest Set Photos
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: