Wpis powstał dzięki współpracy z:

Fear the Walking Dead Sezon 6: Alicia i Strand zaprzyjaźniają się w klipie odcinka 2

W tym sezonie Fear the Walking Dead przyjęło strukturę antologii, a premiera sezonu w zeszłą niedzielę skupiała się na bardzo żywym Morganie, który ledwo przeżył gniew łowcy nagród wymachującego siekierą, zjadającego fasolę, Emile LaRoux , zatrudniony przez nikogo innego jak pionierską Virginię (Colby Minifie). Nie trzeba dodawać, że pod koniec odcinka

Drugi odcinek Fear the Walking Dead 6. sezonu, „Welcome to the Club”, zostanie wyemitowany w tę niedzielę w AMC, a sieć udostępniła Den of Geek ekskluzywny klip.

< p> W tym sezonie Fear the Walking Dead przyjęło strukturę antologiczną, a premiera sezonu w zeszłą niedzielę skupiała się na bardzo żywym Morganie, który ledwo przeżył gniew łowcy nagród wymachującego siekierą i zjadającego fasolę Emile LaRoux, zatrudniony przez nikogo innego jak pionierską Virginię (Colby Minifie). Nie trzeba dodawać, że pod koniec odcinka wygląda na to, że duch walki Morgana jest odmłodzony, a on jest zdeterminowany, by wyrwać swój lud z rąk Ginny.

Ten niedzielny odcinek koncentruje się na Alicii (Alycia Debnam-Carey) i Strand (Colman Domingo), gdy walczą o poruszanie się po kwitnącej osadzie Wirginii, gdzie, delikatnie mówiąc, przydzielono im mniej niż pożądane role społeczne.

W nowym klipie Alicia i Strand są eskortowany w kajdankach po polnych drogach Lawton. Spotykają pozornie przyjaznego nastolatka imieniem Dakota, który twierdzi, że wie, kim jest i jest uderzająco podobny do pewnej rudowłosej szefowej. Obejrzyj poniższy klip.

Oficjalne streszczenie odcinka brzmi: „Virginia zmusza Alicię i Stranda do usunięcia niezwykłego zagrożenia dla piechurów, gdzie spotkanie z nowym sojusznikiem daje Strandowi pomysł, który może być kluczem do ich wolności . ”,

To oczywiste, że Dakota byłby„ nowym sojusznikiem ”, przed którym wymyka się streszczenie. Czy rzeczywiście mogła być krwią Virginii? Jasne, na to wygląda, ale na pewno przekonamy się w niedzielę. Alicia i Strand wydają się dobrze się z nią dogadywać od samego początku, ale praktycznie nikt, kogo spotykamy w serialu, nie jest dokładnie tym, kim wydają się być na powierzchni.

Niedawno Domingo powiedział Den of Geek że w tym sezonie pojawi się „ostateczna” wersja Victora Stranda. W zeszłym sezonie zasugerowano, że Strand może rozważać pracę z Ginny lub dla niej w jakimś charakterze, i zgodnie ze streszczeniem, ma wielki pomysł, który krąży wokół jego sprytnego umysłu. Kajdanki w klipie z pewnością wskazują, że nie rozwija się on w Lawton. Ale jeśli zdecyduje się pomóc Ginny w jej misji rozszerzenia jej działalności, może to doprowadzić do poważnego rozłamu między nim a jego starymi przyjaciółmi.

Warto również zauważyć, że niedzielny odcinek wyreżyserował sam Morgan, Lennie James , który niedawno rozmawiał z Den of Geek o swoim doświadczeniu, kiedy po raz pierwszy stał za kamerą. Fear the Walking Dead, odcinek 2 sezonu 6 zostanie wyemitowany 18 października o 21:00. ET na AMC.

Tytuł oryginalny: Fear the Walking Dead Season 6: Alicia and Strand Make a Friend in Episode 2 Clip
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: