Wpis powstał dzięki współpracy z:

Superman zauważony na planie Batmana, ale nie tak myślisz

Matt Reeves nadal kręci The Batman w całej Anglii, co zaowocowało mnóstwem zdjęć zza kulis, które wyciekły.

Matt Reeves nadal kręci The Batman w Anglii, co zaowocowało mnóstwem zdjęć zza kulis, które wyciekły.

Nowe zdjęcie z zestawu Batman Matta Reevesa zawiera ukłon w stronę Supermana. Reeves i ekipa filmują obecnie w całej Anglii, co spowodowało wyciek wielu zakulisowych obrazów. Na początku tego tygodnia obejrzeliśmy zdjęcia Oswalda Cobblepota Colina Farrella, znanego również jako Penguin, oraz nowe zdjęcia Seleny Kyle Zoe Kravitz i Bruce’a Wayne’a Roberta Pattinsona. Wczoraj kaskader został sfotografowany na szczycie budynku w czymś, co wyglądało jak worek na śmieci Batsuit.

Teraz mamy zdjęcie, które przedstawia kogoś w zestawie Batmana przebranego za Supermana. Jednak to nie jest Henry Cavill z powrotem jako Człowiek ze Stali. Niezidentyfikowany mężczyzna jest podobno statystą, a scena, o której mowa, ma miejsce w Halloween. Podczas gdy zdjęcie jest zrobione z daleka, można łatwo zobaczyć pelerynę Supermana, która wygląda jak ta, którą Christopher Reeve nosił w oryginalnych filmach o Supermanie. Shazam! udowodnili, że inni superbohaterowie DC istnieją, czego dowodzą ich produkty i niespodzianka na końcu.

Nie jest jasne, czy Superman jest postacią fikcyjną w uniwersum Batmana, czy też naprawdę istnieje. Cokolwiek by to nie było, jest to coś, co sprawi, że wielu fanów DC Comics będzie rozmawiać i spekulować, próbując dokładnie dowiedzieć się, co zamierza Matt Reeves. Latem Reeves mówił o swojej wersji Gotham. Powiedział: To coś w rodzaju natury tego miejsca, a jego historia jest niezwykle ważna dla naszej historii i jest jedną z rzeczy, które naprawdę chciałem zrobić, ponieważ jest to centrum historii – zwłaszcza historia korupcja w mieście.

Gotham City nie jest obce korupcji. Ten aspekt był przez lata wspominany w wielu opowieściach o Mrocznym Rycerzu. Jednak Matt Reeves planuje zrobić coś innego dzięki swojemu podejściu do kultowej postaci. Chciałem, żeby to było amerykańskie miasto, w którym nigdy nie byłbyś, powiedział Reeves. Mam na myśli inne iteracje … ten Burton miał bardzo, bardzo teatralne, piękne dekoracje – a Nolan miał wersję, którą stworzył w Batman Begins i to była … części Chicago i części Pittsburgha – dodał. A my staramy się stworzyć jego wersję, której wcześniej nie widzieliście. Jak pokazuje zwiastun, Reeves robi coś zupełnie innego.

Batman został właśnie cofnięty do 2022 roku, więc minie trochę czasu, zanim będziemy mogli w pełni zobaczyć Gotham City Matta Reeve’a, a także i jak Superman wpływa na stworzony przez siebie wszechświat. Jest wysoce wątpliwe, czy Człowiek ze Stali zajmie znaczące miejsce w historii, chociaż wraz z kształtowaniem się filmu Flash wydaje się, że obecnie prawie wszystko jest możliwe. Możesz sprawdzić najnowsze zdjęcie z zestawu The Batman powyżej, dzięki kontu Yassinfinte na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Superman Spotted on The Batman Set, But It’s Not What You Think
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: