Wpis powstał dzięki współpracy z:

Reżyserka Wonder Woman 1984 ma nadzieję na świąteczną premierę, ale nie jest w 100% pewna siebie

Patty Jenkins jest realistą, patrząc na wydanie Wonder Woman 1984 w tym niepewnym czasie.

Patty Jenkins patrzy realistycznie na premierę Wonder Woman 1984 w tym niepewnym czasie.

Patty Jenkins, reżyser Wonder Woman 1984, ma nadzieję, ale nie jest przekonana, że wyczekiwana kontynuacja trafi do kin w tym roku. Film miał ukazać się 5 czerwca, co zmieniło się na 14 sierpnia, a następnie ponownie na 2 października. Oczekuje się, że w końcu zostanie otwarty w Boże Narodzenie, choć jest wielu, którzy uważają, że będzie opóźniony co najmniej jeszcze raz. Jenkins wyjaśnia.

Patty Jenkins powiedziała wtedy, że ma wielką nadzieję, że Wonder Woman 1984 będzie nadal otwarta 25 grudnia. Dodała, że ​​wydaje mi się to całkowicie możliwe. W obecnym kształcie wygląda na to, że sequel jest ostatnim dużym filmem 2020 roku, który wciąż stoi po tym, jak wszystkie inne studia wskoczyły na statek na rzecz premiery w przyszłym roku. Mając to na uwadze, wydaje się, że obecnie sytuacja zmienia się bardzo szybko. Gwiazda Wonder Woman 1984 Pedro Pascal miał to do powiedzenia.

Wonder Woman 2 została ukończona od miesięcy i praktycznie nikt jej nie widział, co odbiło się na Patty Jenkins, wraz z obsadą i ekipą. Jest to jednak coś, z czym w tej chwili boryka się cała branża rozrywkowa. I nie wygląda na to, że w najbliższym czasie sytuacja się zmieni. Możesz przeczytać, co miał do powiedzenia Jenkins poniżej.

Patty Jenkins ciągnęła dalej i powiedziała: „Przez długi czas jedynymi osobami, które widziały film, byli ci, którzy pracowali nad nim. Następnie pokazali film agentom i innym osobom z branży, ale Jenkins zauważa, że ​​dziwnie było zostawić go w spokoju, a następnie wrócić do normalnego życia, jak nigdy dotąd. Na razie, jak wszyscy inni, będzie musiała poczekać i zobaczyć, co będzie dalej.

Jeśli chodzi o Pedro Pascala, nie może przewidzieć przyszłości. Mamy informacje, ale wciąż jest o wiele więcej informacji do zdobycia i czasami wydaje się, że informacje zmieniają się tak szybko, powiedział aktor Mandalorian. Choć jest to szalone i przerażające uczucie, z którym żyje się na co dzień, ma to sens, ponieważ jest to nowe. Za każdym razem mówię: „Cóż, dlaczego nie wiemy, że www?” To tak, ponieważ to nowy wirus. Potrzeba czasu, żeby to rozgryźć. Podczas gdy fani się denerwują, twórcy tych filmów też. Wywiady z Patty Jenkins i Pedro Pascalem zostały pierwotnie przeprowadzone przez Variety.

Tytuł oryginalny: Wonder Woman 1984 Director Remains Hopeful for Christmas Release, But Isn’t 100% Confident
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: