Wpis powstał dzięki współpracy z:

Love and Thunder otrzymuje tytuł roboczy inspirowany Seinfeldem, który wskazuje na wielką dietę Thora

Kiedy ostatni raz widzieliśmy The God of Thunder w Avengers: Endgame, był przygnębiony i przybrał na wadze.

Roboczy tytuł Thor: Love and Thunder wskazuje na drogę do utraty wagi przez The God of Thunder. Kiedy ostatnio widzieliśmy superbohatera w Avengers: Endgame, był przygnębiony i przygnębiony po tym, jak nie był w stanie skutecznie pokonać Thanosa. Odwrócił się do piwa, gier wideo i pizzy, co spowodowało dość znaczny przyrost masy ciała. Fani Marvel Cinematic Universe byli zszokowani, widząc Chrisa Hemswortha w ten sposób, chociaż wielu przyjęło to i miało nadzieję, że będzie kontynuowane w sequelu Thor: Ragnarok.

Wygląda na to, że czasy Thora z nadwagą są nad. Roboczym tytułem Thor: Love and Thunder jest The Big Salad, która jest nawiązaniem do Avengers: Endgame, w którym God of Thunder łzawo spotyka się ze swoją matką, Queen Frigga. Zanim wyruszy w nową podróż z Rocketem, ona każe mu zjeść sałatkę po przyjęciu nowej sylwetki. Niezależnie od dodatkowej wagi, Thor wciąż był w stanie uratować dzień wraz z resztą najpotężniejszych bohaterów Ziemi, chociaż nie wszystkim udało się przetrwać.

Big Salad to także odniesienie do odcinka Seinfeld ta sama nazwa z 1994 roku. W odcinku, George staje się bardzo zirytowany, gdy nie otrzymuje uznania za kupienie Elaine dużej sałatki. Dziewczyna George’a, Julie, wręcza Elaine dużą sałatkę od Monksa i otrzymuje kredyt za jej zakup, co go irytuje bez końca. Pod koniec odcinka Elaine jest zirytowana banalną sprawą i Julie zrywa z George’em. Odcinek jest uważany za jeden z najlepszych od wielu lat serialu przez fanów hardcore. To nie pierwszy raz, kiedy Marvel Cinematic Universe użyło odniesienia Seinfelda do tytułu roboczego. Spider-Man: Homecoming to Summer of George, a Spider-Man: Far From Home to Upadek George’a. Spider-Man 3 wykorzystuje roboczy tytuł Serenity Now, a film Eternals wykorzystał Sack Lunch, co nie zostało potwierdzone jako prawdziwe odniesienie do Seinfelda. Jednak z wszystkimi innymi ukłonami w stronę kultowego sitcomu, tytuł roboczy Eternals najprawdopodobniej nawiązywał do fałszywego filmu zatytułowanego Sack Lunch z odcinka The English Patient z 1997 roku.

Thor: Love and Thunder jest ponownie współpraca Chrisa Hemswortha z reżyserem Taiką Waititi. Uważa się, że obaj zaczęli spluwać pomysły kilka miesięcy po wydaniu Thor: Ragnarok, chociaż minęły lata, zanim kontynuacja została potwierdzona. Teraz Natalie Portman ponownie dołączy do God of Thunder wraz z Tessą Thompson. Nie jest jasne, czy Mark Ruffalo i Tom Hiddleston będą podpisywać kontrakt na długo oczekiwaną kontynuację, chociaż powinniśmy się tego dowiedzieć wkrótce, ponieważ produkcja ma się rozpocząć. Wiadomości o roboczym tytule Thor: Love and Thunder docierają do nas z konta Skyler Shuler, pisarki Dis Insider na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Love and Thunder Gets a Seinfeld Inspired Working Title That Hints at Thor’s Big Diet
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: