Wpis powstał dzięki współpracy z:

Oryginalny hełm Iron Mana pozostawił Roberta Downeya Jr. oślepiony na planie podczas strzelania

Jon Favreau i Robert Downey Jr. stworzyli historię filmu komiksowego z Iron Manem z 2008 roku.

Jon Favreau i Robert Downey Jr. stworzyli historię komiksu z Iron Manem z 2008 roku.

Robert Downey Jr. ujawnił, że został oślepiony przez oryginał 2008 Hełm Iron Mana. Aktor i reżyser Jon Favreau nie miał pojęcia, że ​​zamierzają stworzyć historię filmu komiksowego i uruchomić Marvel Cinematic Universe, kiedy go robili. Całość była całkowitym zaskoczeniem i pomogła szefowi Marvel Studios, Kevinowi Feige, osiągnąć swój cel, jakim było przeniesienie większej liczby postaci ze strony na duży ekran.

Chociaż Iron Man okazał się dużym sukcesem, był to wielki sukces. czasami trochę trudne na planie dla Roberta Downeya Jr. W nowym wywiadzie z Davidem Lettermanem omówił niektóre z tych trudności, które zostały naprawione w późniejszych odcinkach, prowadząc do zeszłorocznego Avengers: Endgame, który jest obecnie najbardziej dochodowym filmem w historii cały czas. Downey Jr miał to do powiedzenia na temat oryginalnego hełmu Iron Mana.

Jak się okazuje, dużo więcej hełmu Iron Mana w MCU zostało zrobionych za pomocą CGI. Kiedy robiliśmy ostatnie Avengers, oni po prostu mówili: „Hej, Robercie, czy mógłbyś założyć…” Hełm ?! Nie! Tak nie. Umieść tutaj dwie kropki, a później możesz to namalować. Cokolwiek by to nie było, z pewnością zadziałało dobrze dla aktora i jego występu, a także dla wszystkich pozostałych postaci, które musiały pracować z własnymi kropkami do przechwytywania ruchu.

Thanos Josha Brolina jest Stworzenie CGI, ponieważ na planie Infinity War i Avengers: Endgame wyglądał daleko od groźby, gdy chodził w kombinezonie do przechwytywania ruchu. To samo można powiedzieć o Hulku Marka Ruffalo. Jednak efekty specjalne w filmach są chwalone przez wielu w branży za przełomowe. Podczas gdy Brolin i Ruffalo musieli zredukować wszystkie te ruchy, efekty specjalne nie odrywają od ich występów.

Tony Stark Roberta Downeya Jr. nie wyszedł z Avengers: Endgame żywy. To był przełomowy moment dla wieloletnich fanów MCU i komiksów, mimo że w większości wiedzieli, że aktor skończył z postacią. Downey Jr. i Chris Evans postanowili opuścić imprezę, zanim zostali poproszeni, co pozostawia otwartą przyszłość tych postaci. Mając to na uwadze, wydaje się, że niektóre z trudności za kulisami były tego warte. Możesz obejrzeć fragment nowego wywiadu z Robertem Downeyem Jr. powyżej, dzięki któremu Netflix to kanał Joke YouTube.

Tytuł oryginalny: Original Iron Man Helmet Left Robert Downey Jr. Blinded On Set While Shooting
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: