Wpis powstał dzięki współpracy z:

Obsada Doktora Strange w Multiverse of Madness rośnie w miarę zbliżania się produkcji. Xochitl Gomez dołączył do Benedicta Cumberbatcha w nadchodzącej kontynuacji Marvel Cinematic Universe, która odgrywa ogromną rolę dla wschodzącej gwiazdy. Rola Gomeza nie została jeszcze określona, ​​ale natura kontynuacji Doktora Strange z 2016 roku była do tej pory w dużej mierze utrzymywana w tajemnicy. Niewątpliwie to się nie zmieni w najbliższym czasie.

Według nowego raportu Xochitl Gomez zgłosiła się do Doctor Strange 2. Nie jest jasne, jak duża będzie jej rola ani czy będzie współpracować ze Stephenem Strange. Jest też szansa, że ​​może być antagonistką. Niezależnie od obsady, jest to ogromne wyzwanie dla Gomeza, który niedawno odegrał przełomową rolę w The Baby-Sitters Club Netflix. Niektóre z jej innych osiągnięć to Roped i Shadow Wolves. Niezależnie od rozmiaru jej roli, będzie to jak dotąd największy projekt w życiorysie Gomez. Biorąc pod uwagę, że znajduje się on w MCU, otwiera drzwi do przyszłych występów także w innych projektach.

Szczegóły fabuły pozostają mocno ukryte w sequelu. Oczekuje się, że Benedict Wong powtórzy swoją rolę jako Wong, a Chiwetel Ejiofor powróci jako Mordo. Elizabeth Olsen również wcieli się ponownie w rolę Scarlet Witch. Na fotelu reżysera zasiądzie Sam Raimi (Martwe zło, Spider-Man). Początkowo Scott Derrickson, który wyreżyserował pierwszy film, był na pokładzie, aby powrócić. Jednak on i studio rozstali się z powodu różnic twórczych, ale pozostanie na pokładzie jako producent wykonawczy. Nie ma złej krwi, ponieważ Derrickson powiedział, że w przyszłości wróci do pracy z Marvelem nad innym projektem, pod warunkiem, że będzie to okazja.

Zanim Derrickson odszedł, opisał go jako pierwszy przerażający film Marvela. Nie wiadomo, czy zostanie to utrzymane z Raimim u steru. Wiemy, że film połączy się z WandaVision, który ma zadebiutować w Disney + jeszcze w tym roku. Będzie to pierwszy wpis w nowych pokazach MCU na żywo, które będą bardziej związane z filmami. Ponadto niedawno dowiedzieliśmy się, że Benedict Cumberbatch powróci w Spider-Man 3 wraz z Peterem Parkerem Toma Hollanda. To może pomóc w rozpoczęciu eksploracji multiwersu Marvela, zanim Cumberbatch będzie pasował do jego długo oczekiwanej kontynuacji. Doctor Strange był całkiem dużym sukcesem dla filmu opartego na postaci, która nie była aż tak popularna w głównym nurcie, zarabiając 677 milionów dolarów w globalnej kasie. Od tego czasu postać pojawiła się w Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War i Avengers: Endgame. Inne filmy fazy 4, które pojawią się w MCU, to Black Widow, Eternals, Shang-Chi i Legend of the Ten Rings oraz Thor: Love and Thunder. Doktor Strange in the Multiverse of Madness trafi obecnie do kin 25 marca 2022 roku. Na pewno będziemy Was informować o kolejnych aktualizacjach. Ta wiadomość przychodzi do nas za pośrednictwem Deadline.

Tytuł oryginalny: Doctor Strange 2 Brings in Baby-Sitters Club Star Xochitl Gomez
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: