Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jak Adam Sandler wie z wyprzedzeniem, czy właśnie dokonał wielkiego uderzenia lub wielkiej bomby

Aktor twierdzi, że wie, kiedy uderzył się w dłonie i kiedy coś nie pójdzie tak dobrze.

Aktor twierdzi, że wie, kiedy uderzył w swoje ręce i kiedy coś nie pójdzie tak dobrze.

Adam Sandler wiedział, zanim Hubie Halloween wyszło, że to miał być hit. Aktor twierdzi, że wie, kiedy ma uderzenie w dłonie i kiedy coś nie pójdzie tak dobrze. Jeśli chodzi o jego najnowszą komedię Netflix, to jest to hit. Jest to film numer jeden w usłudze przesyłania strumieniowego przez 10 kolejnych dni, co czyni go najpopularniejszym filmem komediowym od czasu, gdy Netflix zaczął wypuszczać dziesięć najlepszych numerów.

W wywiadzie z Danem Patrickiem, który miejsce przed wydaniem Hubiego Halloween, Adam Sandler był pewien, że dostał trafienie w ręce. Podobnie jak w przypadku większości projektów komediowych, które robi Sandler, jego najnowszy film Netflix nie był hitem krytyków, a nawet widzów, przynajmniej z Rotten Tomatoes. Jednak jego fani to uwielbiają i wydaje się, że jest to jedyna rzecz, która ma dla niego znaczenie. Sandler miał to do powiedzenia, wiedząc wcześniej, że ma trafienie w swoje ręce.

Część sukcesu Hubie Halloween ma związek ze sposobem, w jaki Adam Sandler był w stanie zebrać razem obsadę z listy A z kilkoma całkiem dużymi scenami, które w większości pochodzą z jego poprzednich filmów. Zapytany, w jaki sposób udało mu się wciągnąć Bena Stillera na pokład, aby ponownie zagrał jako sanitariusz z wąsatymi rączkami, Hal z Happy Gilmore, Sandler powiedział: To mój dobry przyjaciel, kocham go, a nasze rodziny są przyjaciółmi. Rozmawialiśmy o tym i wiedzieliśmy, że będziemy się przy tym dobrze bawić.

Adam Sandler najwyraźniej ma więcej niż kilku dobrych przyjaciół. W Hubie Halloween jest wielu jego częstych współpracowników, w tym Tim Meadows, Steve Buscemi, Rob Schneider, Colin Quinn i Kevin James. W filmie występują także Julie Bowen, Maya Rudolph, Ray Liotta, Michael Chiklis, Kenan Thompson, China Anne McClain, Paris Berelc, June Squibb, Shaquille O’Neal, Karan Brar, Noah Schnapp, Mikey Day, Melissa Villaseñor, Kym Whitley, Lavell Crawford, Betsy Sodaro, George Wallace i Blake Clark.

Adam Sandler będzie wiedział z wyprzedzeniem, czy ma trafienie w dłonie, czy nie, przygotowując się do jego wypuszczenia. Aktor dotarł do miejsca, w którym po prostu wie, co jest prawdopodobnie czymś, co wiąże się z tak długim przebywaniem w branży rozrywkowej. Chociaż nie wiemy, jaki będzie jego następny film, wiemy, że zapuścił z tego powodu brodę. Możesz zobaczyć brodatego Sandlera, który wyjaśnia, skąd wie, kiedy ma hit, dzięki kanałowi Dan Patrick Show na YouTube.

Tytuł oryginalny: How Adam Sandler Knows Ahead of Time If He Just Made a Huge Hit or a Big Bomb
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: