Wpis powstał dzięki współpracy z:

Mythrol powraca w teaserze Mandalorian sezonu 2, nowy zwiastun już w poniedziałek

Disney + wydał nowy szczyt sezonu 2 Mandalorian, który będzie miał premierę pod koniec tego miesiąca.

Disney + opublikował nowy szczyt sezonu 2 Mandalorian, którego premiera odbędzie się pod koniec tego miesiąca.

Nowy zwiastun sezonu 2 Mandalorian ujawnia powracający postać z sezonu 1. Ponadto Disney + ogłosił, że nowe spojrzenie na długo oczekiwany sezon zadebiutuje podczas Monday Night Football (19 października), gdy Arizona Cardinals zmierzy się z Dallas Cowboys. Gra rozpoczyna się o 20:15 czasu wschodniego, więc zaplanuj z wyprzedzeniem, aby zobaczyć nowy materiał przedstawiający Baby Yodę i jego ekipę. Oczekiwanie na 2. sezon Mandalorian dobiega końca, a fani Gwiezdnych Wojen mają już wiele pytań.

Pierwszy zwiastun Mandalorianina już potwierdził, że Greef Karga Carla Weathersa i Cara Dune Giny Carano wracają , ale nowe nagranie opublikowane dziś rano udowadnia, że ​​wróci też inna postać z sezonu 1. I to jest jedna postać, której wielu fanów prawdopodobnie w ogóle się nie spodziewało. Horatio Sanz’s Mythrol, pyskaty niebieski kosmita z pierwszego odcinka sezonu 1, można zobaczyć w najnowszym filmie pomiędzy Dune i Kargą na tajemniczym statku.

W Mandaloriańskim sezonie 1, Mythrol zostaje zatrzymany przez Din Djarin, a następnie zamrożony w karbonicie, po czym dostarczony do Greef Karga. Po tym nie wspomniano o nim ponownie, więc nie jest jasne, czy tym razem będzie odgrywał większą rolę ani jak pasuje do sezonu 2. Podobnie jak w przypadku wszystkiego, co ma związek z Gwiezdnymi Wojnami, Lucasfilm i Disney są bardzo tajemniczy. co dzieje się w drugim sezonie niezwykle udanej serii Disney +. Element zaskoczenia był tym, co najbardziej podobało się wielu hardkorowym fanom serii. Należy zauważyć, że Horatio Sanz jest wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, więc mógł ich przekonać do nowej sceny.

Jeśli chodzi o fanów, którzy zastanawiają się nad potencjalnym trzecim sezonem The Mandalorian, to jest to dzieje się, a produkcja wkrótce się rozpocznie. Twórca programu, Jon Favreau, niedawno powiedział, że zgodnie z planem mają rozpocząć produkcję przed końcem 2020 roku. Działamy przy założeniu, że będziemy w stanie iść do przodu, zauważył Favreau. Sezon 2 będzie miał swoją premierę w piątek, 30 października, wyłącznie na Disney +, więc nie wiemy, co będzie ustawione na sezon 3. Niezależnie od tego fani Gwiezdnych Wojen powinni być szczęśliwi, wiedząc, że nowy sezon już trwa.

Ponieważ Mandalorian radzi sobie tak dobrze na Disney +, zaczęły się rozprzestrzeniać spekulacje na temat możliwego filmu. Jon Favreau powiedział: – Granica się teraz zaciera. Rzeczy, które widziałbyś tylko w kinie, oglądasz w transmisji strumieniowej, i myślę, że może to również pójść w drugą stronę. Gwiazda serialu, Pedro Pascal, był bardziej ostrożny w tej sytuacji. Ale jesteśmy na to zdecydowanie otwarci, powiedział Pascal, zapytany o potencjalny film i podekscytowany, widząc, dokąd prowadzi nas ta historia i mamy taką elastyczność – ponieważ teraz nie ma zbioru zasad. Byłoby interesujące zobaczyć, jak Mandalorianin zostałby zaakceptowany na dużym ekranie po tak wielkim sukcesie na małym ekranie. Możesz sprawdzić nowy zwiastun sezonu 2 Mandalorian powyżej, dzięki kontu Disney + Twitter.

Tytuł oryginalny: Mythrol Returns in The Mandalorian Season 2 Teaser, New Trailer Coming Monday
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: