Wpis powstał dzięki współpracy z:

Hubie Halloween Harley Quinn Cameo zostaje zwolniona z Boston News Anchor

Alaina Pinto mówi, że omyłkowo zerwała kontrakt, kiedy brała udział w Hubie Halloween Adama Sandlera.

Bostońska prezenterka wiadomości, Alaina Pinto, została zwolniona przez WHDH za występ w nowym filmie Adama Sandlera na Halloween, Hubie Halloween. Film został wydany na początku tego miesiąca na platformie streamingowej, gdzie stał się wielkim hitem wśród fanów Sandlera i Halloween. Szybko stał się najpopularniejszym filmem Netflix, nawet z mieszanymi recenzjami krytyków. W chwili pisania tego tekstu pozostaje numerem jeden i zwrócił wiele uwagi na Pinto i jej Halloweenową scenę filmową z Harley Quinn.

Alaina Pinto opublikowała oświadczenie w mediach społecznościowych dotyczące jej zwolnienia z WHDH. Wcześniej w tym tygodniu zwolniono mnie z 7 News. Piszę to, ponieważ chcę być z wami wszystkimi otwarta i szczera – powiedziała. W zeszłym roku brałem udział w epizodzie w niedawno wydanym filmie Adama Sandlera, Hubie Halloween. Jak się okazuje, Pinto miała kontrakt z WHDH i odgrywanie roli w filmie lub programie telewizyjnym było rzekomo czymś, czego nie wolno jej było robić. Możesz przeczytać, co miała do powiedzenia na temat swojego kontraktu poniżej.

Chociaż Alaina Pinto nie spodziewała się takiego wyniku, najprawdopodobniej będzie miała przed sobą jeszcze więcej możliwości, czy to w filmie, czy kolejny koncert z wiadomościami. W Hubie Halloween, prezenterka Pinto ubiera się jako Harley Quinn dla fikcyjnej stacji informacyjnej Wake Up Boston. Pinto i żona Adama Sandlera Jackie, która pojawia się również jako prezenterka w filmie przebrana za Harley Quinn, komentują dzielenie się tym samym kostiumem.

Alaina Pinto pracowała dla WHDH przez cztery lata i od chwili pisania tego tekstu , stacja z siedzibą w Bostonie nie wydała jeszcze oświadczenia w sprawie powodów jej wypuszczenia. Hubie Halloween odbywa się 31 października w Salem w stanie Massachusetts. Postać Adama Sandlera Hubie znajduje się w środku prawdziwego śledztwa w sprawie morderstwa, podczas gdy miasto szaleje wokół niego.

Adam Sandler został zapytany o jego wpływy podczas kręcenia Hubiego Halloween i przyznał, że klasyka lat 80-tych The ‚Burbs i Hocus Pocus byli wśród nich. Dodał, że Abbott i Costello spotykają Draculę, Frankensteina i Wilka. To była najlepsza rzecz, po prostu Lou Costello bał się Draculi, Frankensteina lub Wolfiego. Sandler kontynuował. Właśnie tego chcieliśmy zrobić, po prostu zrobić głupkowaty film, w którym moja postać boi się wszystkiego. Fakt, że Halloween jest tłem dla tego, sprawił, że było to zabawne. Wygląda na to, że Sandler osiągnął swój cel. Możesz przeczytać oświadczenie Alainy Pinto na Twitterze powyżej.

Tytuł oryginalny: Hubie Halloween Harley Quinn Cameo Gets Boston News Anchor Fired
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: