Wpis powstał dzięki współpracy z:

Spider-Man 3 First-Look już w grudniu

Produkcja długo oczekiwanego Spider-Mana 3 jest obecnie w trakcie w Nowym Jorku, a jej premiera planowana jest na grudzień 2021 r. Sony potwierdza, że ​​wkrótce po raz pierwszy zobaczymy.

Produkcja długo oczekiwanego Spider-Mana 3 trwa obecnie w Nowym Jorku, a premiera planowana jest na grudzień 2021 r. Sony potwierdza, że ​​wkrótce zobaczymy po raz pierwszy.

Firma Sony potwierdziła, że ​​po raz pierwszy obejrzymy Spider-Mana 3 pod koniec roku. Długo oczekiwana kontynuacja jest obecnie kręcona w Nowym Jorku, a premiera planowana jest na grudzień 2021 r. Zarówno Spider-Man: Homecoming z 2017 roku, jak i Spider-Man: Far From Home z zeszłego roku, wypuściły zwiastuny odpowiednio w grudniu 2016 i 2018 roku. Jednak oba filmy miały letnie daty premiery na kolejne lata. Z powodu kryzysu zdrowia publicznego tym razem będzie to trochę dłuższe.

Camila Pacheco, dyrektor wykonawczy ds. Marketingu w Sony Pictures Entertainment w Brazylii, po raz pierwszy spojrzała na Spider-Mana 3 ogłoszenie na ExpoCine, największej imprezie branży kinowej w Ameryce Łacińskiej. Pacheco ujawnił wiadomości, ale na przemian używał słów zwiastun i zapowiedź, więc nadal nie jest jasne, co dokładnie fani będą traktowani, gdy nadejdzie grudzień. Jeśli DC’s The Batman jest jakąkolwiek wskazówką, moglibyśmy już mieć pełny zwiastun.

Jedną z głównych różnic między Spider-Manem 3 a Batmanem są efekty wizualne. Projekt Spider-Man prawdopodobnie będzie wykorzystywał wiele CGI, więc pełnometrażowy zwiastun może nie wchodzić w grę w grudniu, ponieważ film właśnie rozpoczął produkcję. Mając to na uwadze, Marvel Studios często lubi od razu rozpocząć pracę nad CGI, aby zobaczyć, jak wszystko się układa w ich dziennikach, chociaż nie jest jasne, czy jest to praktyka, w której Sony również lubi brać udział. Niezależnie od tego, fani Marvel Cinematic Universe prawdopodobnie będą szczęśliwi, jeśli dostaną jakiekolwiek materiały filmowe, zwłaszcza że żadne filmy MCU nie były w stanie otworzyć w kinach w tym roku.

Samodzielny film Black Widow miał zostać otwarty w maju tego roku. rok, ale to się nie udało. Disney i Marvel Studios podjęły następnie decyzję o przeniesieniu go na listopad, a następnie odłożyły go do maja 2021 r. Dan Loeb, zarządzający funduszem hedgingowym w Third Point, wzywa studio do wypuszczenia Black Widow na Disney +, starając się udostępnić usługę przesyłania strumieniowego bardzo potrzebna dźwignia z Netflix. Byłby to również bonus dla fanów MCU, którzy czekali miesiące na obejrzenie filmu, chociaż wydaje się mało prawdopodobne, aby uniknął on tradycyjnej kinowej premiery.

Film Eternals miał również trafić do kin w tym roku , ale został cofnięty od daty premiery w listopadzie do początku przyszłego roku z powodu Czarnej Wdowy i trwającego kryzysu zdrowia publicznego. Długo oczekiwany film pojawi się w kinach w listopadzie 2021 roku. Wszystkie studia muszą wykonać poważną żonglerkę, aby ich filmy zostały nakręcone i pokazane przed widzami, co oznacza, że ​​zaczynają być kreatywni. Ale jeśli chodzi o Marvel Studios, to trochę potrwa. Murphy’s Multiverse był pierwszym, który poinformował o pierwszym wyglądzie Spider-Mana 3, który pojawił się w grudniu.

Tytuł oryginalny: Spider-Man 3 First-Look Coming in December
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: