Wpis powstał dzięki współpracy z:

Piątek 13. Wymienne dyski z kolekcji Blu-ray, Jak odebrać swój egzemplarz z Scream Factory

W tym tygodniu pojawiły się długo oczekiwane zestawy Blu-ray Scream Factory na piątek 13, ale na niektórych płytach brakuje specjalnych funkcji, które są poprawiane.

Długo oczekiwane zestawy Blu-ray Scream Factory na piątek 13-tego przybyły w tym tygodniu, ale na niektórych płytach brakuje specjalnych funkcji, które są poprawiane.

Scream Factory ogłosił program wymiany dysków na długo oczekiwany piątek 13. zestaw Blu-ray. Każda część serii jest zawarta w zestawie, a fani horrorów domagają się jej od momentu oficjalnego ogłoszenia. Jednak kiedy pojawił się na początku tego tygodnia, fani szybko odkryli, że brakuje niektórych funkcji specjalnych, które były pierwotnie reklamowane. Scream Factory miał to do powiedzenia w oświadczeniu.

Konkretne błędy obejmują piątek 13. Część 3 3-D: (Podczas oglądania w 3D), pierwsze wystąpienie napisów wstępnych 3D nie pochodzi z ekran poprawnie. Następny jest Jason Goes to Hell: (Unrated Cut), któremu brakuje pękniętej krwi na nadgarstku w nieoszlifowanej scenie. Wreszcie, Jason X nie ma dźwięku podczas sceny w filmie, w której Jason zabija opiekunów obozowych w śpiworze. Na szczęście firma Scream Factory bardzo ułatwia klientom otrzymanie dysków zamiennych i nie powinno to zająć dużo czasu.

W piątek 13. zastępcze dyski Blu-ray są wysyłane za darmo i oczekuje się, że zostaną wysłane w listopadzie 2020 r. Klienci muszą po prostu przejść do witryny innej firmy, do której link znajduje się poniżej, aby się zarejestrować. Poprawione dyski zostaną oznaczone na nich R1. Zostaną wysłane w sztywnej tekturowej przesyłce pocztowej, a każdy dysk zostanie umieszczony w osobnych rękawach, aby dodatkowo chronić je podczas transportu. Ponadto dyski zamienne zostaną wysłane na całym świecie do tych, którzy chcą je odebrać.

Chociaż łatwo jest otrzymać zapasowe dyski dla Scream Factory w piątek 13. zestaw Blu-ray, jest kilka rzeczy, które kupujący będą musieli wcześniej się tym zająć. Podczas wypełniania formularza witryna prosi o wpisanie piątku trzynastego w sekcji Jaki tytuł potrzebujesz zastąpić. Wypełniając formularz, musisz przesłać kopię dowodu zakupu (zdjęcie lub skan paragonu lub cyfrowego paragonu od sprzedawcy internetowego).

W piątek w Scream Factory 13. zestaw Blu-ray jest absolutnie masywny, aby można było zrozumieć, w jaki sposób mogło dojść do kilku błędów produkcyjnych. Przywrócenia 4K są ogromnym punktem sprzedaży dla fanów horrorów, podczas gdy inni są podekscytowani całą zawartością dodatkowej zawartości, która obejmuje komentarze i liczne materiały fabularne. Jeśli kupiłeś Scream Factory w piątek 13. zestawy Blu-ray i potrzebujesz części zamiennych, możesz udać się na Discshipment.com, aby poprosić o swoje kopie w Scream Factory. Upewnij się tylko, że masz gotowy dowód zakupu i rejestracji.

Tytuł oryginalny: Friday the 13th Blu-ray Collection Replacement Discs, How to Get Yours from Scream Factory
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: