Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Osbournes: Night of Terror to Horrify Travel Channel 30 października

„Co to jest, co przede mną” - zapytał Ozzy Osbourne w utworze „Black Sabbath” zespołu Black Sabbath. „Postać w czerni, która wskazuje na mnie. Obróć się szybko i zacznij biec. Dowiedz się, że jestem wybrańcem ”. Tak, sam Prince of Darkness został wybrany do udziału w dwugodzinnym programie specjalnym Travel Channel,

„Co to jest, co przede mną” – zapytał Ozzy Osbourne w utworze „Black Sabbath” zespołu Black Sabbath. „Postać w czerni, która wskazuje na mnie. Obróć się szybko i zacznij biec. Dowiedz się, że to ja jestem wybrany ”. Tak, sam Prince of Darkness został wybrany do udziału w dwugodzinnym programie Travel Channel, The Osbournes: Night of Terror. To będzie pierwszy raz, gdy Ozzy i Sharon Osbourne dołączą do swojego potomstwa Jacka i Kelly Osbourne w ich pierwszym wspólnym śledztwie paranormalnym. Premiera Osbournes: Night of Terror w piątek, 30 października o godzinie 21:00. Wydarzenie to jest częścią trzeciej corocznej imprezy programowej Travel Channel „Ghostober”.

„Halloween zbliża się coraz bardziej i nie byłoby upiornym świętem bez pojawienia się„ Pierwszej Rodziny Ciemność sama w sobie ”- czytamy w oświadczeniu prasowym. „Przygotuj się na przerażającą rodzinną noc jak żadna inna”. Osbournes wejdzie do Heritage Square Museum, nawiedzonego historycznego miejsca w samym sercu Los Angeles.

„Większość rodzin wybiera dynie w okolicach Halloween. Osbournes – idziemy na polowanie na duchy ”- powiedział Jack Osbourne w oświadczeniu. „Moją rodzinę zawsze intrygowała moja praca nad zjawiskami paranormalnymi, więc zdecydowałem, że nadszedł czas, aby sami tego doświadczyli. Heritage Square to bardzo nawiedzone miejsce, o którym niewiele osób poza Los Angeles wie ”.

Heritage Square reklamuje się jako„ żywe muzeum ”, zbiór przeniesionych domów z epoki wiktoriańskiej wziętych z różnych miejsc wokół LA Enklawa, która jest uważana za najbardziej nawiedzony hotspot w okolicy, doświadczyła ostatnio wzrostu aktywności paranormalnej, zgodnie z raportami personelu. Miejsce nawiedzenia Heritage Square nigdy nie było badane w telewizji.

Nieruchomość obejmuje wiele domów zamieszkałych przez własny zestaw duchów. Dom Perry’ego „podobno nawiedza córkę pierwotnego właściciela, Mamie, która teraz włóczy się po korytarzach, siejąc żal i rozpacz”, zgodnie z oświadczeniem prasowym. Uważa się, że dom Hale jest nawiedzany przez byłą okupantkę Bessie Hale, która nadal jest związana z domem po gorzkim rozwodzie z mężem. Dom Octagon obiecuje najbardziej przerażające spotkanie.

„Gdy Jack i Kelly udają się w głąb nocy, aby zbadać płodną aktywność duchową, Ozzy i Sharon monitorują akcję z bazy”, zgodnie z oświadczeniem prasowym. Media parapsychiczne Cindy Kaza i Sarah Lemos oraz ekspert w dziedzinie paranormalnych Ben Hansen zapewniają dodatkową przejrzystość i kontekst do ustaleń.

The Osbournes: Night of Terror po specjalnym odcinku z zapowiedziami Portals to Hell, Jack Osbourne i towarzyszem Badaczka zjawisk paranormalnych, Katrina Weidman, prowadzi dochodzenie w Connecticut Captain Grant’s Inn, zabytkowej posiadłości z XVIII wieku, którą rzekomo nawiedza ponad 300 duchów. „Frightmare in Connecticut” będzie emitowany o 20:00.

Premiera Osbournes: Night of Terror w piątek, 30 października o 21:00.

Tytuł oryginalny: The Osbournes: Night of Terror to Horrify Travel Channel on Oct. 30
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: