Wpis powstał dzięki współpracy z:

Armie Hammer ujawnia najbardziej zdumiewający talent reżysera Taiki Waititi na planie

Armie Hammer pojawi się następnie w dramacie piłkarskim reżysera Taiki Waititi Next Goal Wins.

Armie Hammer pojawi się następnie w dramacie piłkarskim reżysera Taiki Waititi Next Goal Wins.

Jeśli jest dziś w Hollywood filmowiec gwiazdy rocka, Taika Waititi byłby bliski pretendent do tytułu. Po wielu latach pracy w niezależnej przestrzeni filmowej Waititi zyskał rozgłos dzięki przebojowemu sukcesowi Thor: Ragnarok, a następnie zdobyciu Oscara dla Jojo Rabbit. Ekscentryczny filmowiec zawładnął także wyobraźnią internetu swoim szalonym poczuciem humoru i komicznymi zdolnościami aktorskimi. W wywiadzie dla Collidera Armie Hammer ujawnił najbardziej imponującą rzecz, jaką odkrył na temat nawyków snu Waiititi na planie ich nadchodzącego filmu Wygrywa następny gol.

Next Goal Wins to komedia sportowa, której współautorem jest Taika Waititi. i reżyseruje. W filmie występują między innymi Michael Fassbender, Elizabeth Moss i Armie Hammer. Choć trzej aktorzy zdobyli duże uznanie krytyków za swoje dramatyczne role, nie są tak dobrze znani ze swoich komiksowych kotletów. Według Hammera to perspektywa pracy z Waititi i bycie częścią jego wyjątkowej mieszanki humoru i patosu sprawiła, że ​​chciał zrobić ten film.

Oprócz pracy nad swoim filmem o piłce nożnej, Waititi jest Pracuję także nad kolejnym filmem Thora, w którym zobaczymy nowego God of Thunder w postaci Jane Foster Natalie Portman. Dodatkowo, twórca filmu będzie również rozwijać swoje zdolności komiksowe w roli dewelopera gier wideo w Free Guy obok absolwenta Marvela Ryana Reynoldsa. Podsumowując, Waititi wydaje się być gotowy, aby stać się jeszcze większy dzięki kilku następnym projektom, a fani nie mogą się doczekać, aby towarzyszyć mu w przejażdżce. Ta wiadomość została po raz pierwszy opublikowana w Collider.

Tytuł oryginalny: Armie Hammer Reveals Director Taika Waititi’s Most Astonishing On Set Talent
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: