Wpis powstał dzięki współpracy z:

David Ayer właśnie odnowił swój skład samobójców po raz pierwszy i myśli, że to ogień

David Ayer deklaruje, że jego wersja Suicide Squad jest naprawdę niesamowita.

Oryginalny Suicide Squad w reżyserii Davida Ayera, który ukazał się w 2016 roku, był jednym z najgorzej ocenianych filmów DCEU w historii. Odtąd Ayer utrzymywał, że jego oryginalna wizja filmu została zmasakrowana przez kierownictwo Warner Bros., próbując naśladować Deadpool. Wśród narastających okrzyków fanów na #ReleasetheAyercut, twórca ponownie udał się na Twittera, aby opłakiwać teatralną wersję filmu, jednocześnie ogłaszając, że cięcie jego reżysera jest ogniem.

Pierwszy zwiastun filmu Suicide Drużyna, która została wydana na Comic-Con w 2016 roku, obiecała mroczne, ponure spojrzenie na gang supervillainów zmuszonych do wypełnienia rozkazu rządu w misji samobójczej. Niestety, według Davida Ayera, studio było niezadowolone z jego tonu w filmie i zamówiło obszerne edycje i powtórki, aby dodać więcej humoru do fabuły, co doprowadziło do zagmatwanego, niechlujnego klimatu teatralnej wersji Suicide Squad. < / p>

Teraz Warner zdecydował się na zresetowanie nadchodzącego The Suicide Squad, kierowanego przez Jamesa Gunna. Film jest na ostatnim etapie produkcji i przedstawia kilka postaci z filmu Ayera oraz grupę nowicjuszy. Jai Courtney, który gra rolę kapitana Boomeranga w obu filmach, niedawno wyjaśnił, w jaki sposób nadchodzący film Gunna różni się od poprzednich wysiłków Ayera.

Napisany i wyreżyserowany przez Jamesa Gunna, The Suicide Squad przedstawia Violę Davis jako Amandę Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Michael Rooker jako Savant, Flula Borg jako Javelin, David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Margot Robbie jako Harley Quinn, Daniela Melchior jako Ratcatcher 2, Idris Elba jako Bloodsport, Mayling NG jako Mongal, Peter Capaldi jako Myśliciel, Alice Braga jako Solsoria, Steve Agee jako King Shark, Pete Davidson jako Blackguard, Nathan Fillion jako TDK, Sean Gunn jako Weasel, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, John Cena jako Peacemaker, Taika Waititi i Storm Reid. Film pojawi się w kinach 6 sierpnia 2021 roku.

Tytuł oryginalny: David Ayer Just Rewatched His Suicide Squad Cut for the First Time and Thinks It’s Fire
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: