Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wonder Woman widziana obok Supermana na planie Batmana

Zarówno Superman, jak i Wonder Woman są obecni na planie Batmana, który prawdopodobnie jest sceną imprezy Halloween.

Zarówno Superman, jak i Wonder Woman są obecni na planie Batmana, który prawdopodobnie ma miejsce na imprezie z okazji Halloween.

Ostatnio w Internecie szumiało, gdy zdjęcia nieznany aktor ubrany w coś, co wyglądało na kostium Supermana na Halloween, został zauważony na planach nadchodzącego filmu Matta Reevesa The Batman. Teraz na Twitterze opublikowano nowe zdjęcia, które ukazują aktorkę przebraną za Wonder Woman u boku aktora Supermana na planie filmu.

Te zdjęcia wywołują wiele pytań dotyczących stanu DC Universe który przedstawi Batman. Chociaż Reeves uważnie podkreślał, że jego film będzie oddzielony od reszty DCEU, wydaje się, że Batman uzna istnienie Supermana, Wonder Woman i być może także innych superbohaterów.

Ale są kostiumy na Halloween wskazują, że Superman i Wonder Woman istnieją w świecie Batmana? A może są to fikcyjne postacie w tym wszechświecie, być może pojawiające się w komiksach i kreskówkach? Podobne podejście przyjęto w Loganie, gdzie X-Men byli w dużej mierze uznawani za mityczny zespół, który istniał tylko na stronach komiksów.

Warto również wziąć pod uwagę, że Reeves zdecydował się złożyć hołd do wcześniejszych projektów kostiumów superbohaterów, które zostały stworzone dla Christophera Reeve’a i Lyndy Carter, zamiast korzystać z nowszych kostiumów noszonych przez Henry’ego Cavilla i Gal Gadot. Starsze kostiumy są popularnym wyborem dla par na imprezy w Halloween, a Reeves może składać hołd tej tradycji.

W przeszłości Reeves powiedział, że Batman zabierze kilka nawiązuje do serii komiksów The Long Halloween, więc sensowne jest, aby film zawierał obchody Halloween. Ale jest mało prawdopodobne, aby aktorzy przebrani za Supermana i Wonder Woman mieli jakikolwiek bezpośredni wpływ na fabułę poza pojawieniem się w tle. Reeves ma już zaplanowaną całą trylogię Batmana, która odkryje świat Mrocznego Rycerza. Dodanie Supes i Wondy do miksu po prostu osłabiłoby skupienie trylogii i uderzyłoby w twarz tego, co Warner Bros. próbuje osiągnąć dzięki większemu DCEU.

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa i napisany przez Reeves oraz Mattson Tomlin, The Batman grają Robert Pattinson jako Bruce Wayne / Batman, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, Jeffrey Wright jako James Gordon, Zoë Kravitz jako Selina Kyle / Catwoman, Colin Farrell jako Oswald Cobblepot / The Penguin, Paul Dano jako Edward Nashton / Riddler, John Turturro jako Carmine Falcone i Peter Sarsgaard jako prokurator okręgowy Gil Colson.

Akcja filmu ma rozgrywać się na początku kariery Batmana. Zamaskowany krzyżowiec jak dotąd pracował jako walczący z przestępczością od dwóch lat i jest zniechęcony brakiem pozytywnych zmian, jakie przyniosły jego działania w mieście Gotham. W międzyczasie na scenie pojawił się nowy supervillain, który nazywa siebie Riddler, i obiecuje zdmuchnąć wieko z długiej historii korupcji Gotham na najwyższych stanowiskach. Batman pojawia się w kinach 4 marca 2022 roku.

Tytuł oryginalny: Wonder Woman Spotted Alongside Superman on The Batman Set
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: