Wpis powstał dzięki współpracy z:

Najnowsze zdjęcie z zestawu Batman dokucza Mr. Freeze i Anarky Easter Egg

Nowe zdjęcia z planu Batmana drażnią obecność dwóch głównych nowych złoczyńców w tym uniwersum DC.

Nowe zdjęcia z planu Batmana pokazują obecność dwóch głównych nowych złoczyńców na tym uniwersytecie w Waszyngtonie.

Pomimo obecnej globalnej pandemii Matt Reeves kontynuuje zdjęcia do swojego nadchodzącego filmu The Ordynans. Zdjęcia z planów filmowych wprawiły fandom Batmana w zamieszanie, zawierając wiele odniesień do innych postaci DC Comics, takich jak Superman i Wonder Woman. Najnowsze odkopane odniesienie z zestawu zdjęć opublikowanego na Twitterze przez prezenterkę Fox 32 News, Jake’a Hamiltona, nie dotyczy wcale bohatera, ale raczej wskazuje na istnienie dwóch nowych głównych złoczyńców Batmana.

Zdjęcie przedstawia zbliżenie czegoś, co wygląda jak plakat protestacyjny przyklejony do ściany, która została częściowo zeskrobana, prawdopodobnie przez organy ścigania. Podczas gdy duża część plakatu została usunięta, możesz rozpoznać zwrot Stab out the eye i Destroy Gothcorp. Plakat pokazuje również miecz wbijający się w oko wewnątrz piramidy, ogólnie kojarzony ze słynną tajną kliką rządów cieni, Illuminati, która na plakacie wydaje się być powiązana z firmą Gothcorp.

Więc jak to się dzieje? podpowiedź plakatu na temat nowych złoczyńców? Cóż, w komiksach Gothcorp to firma, w której dr Victor Fries pracował podczas opracowywania technologii zamrażania promieni. Victor został zdradzony przez dyrektora generalnego firmy, który powiedział mafii o swoim zamrożonym promieniu, który spowodował atak na życie Victora, który spowodował, że zmienił się w supervillaina, pana Freeze’a.

Drugi czarny charakter, o którym mowa w plakat ma związek ze sposobem, w jaki słowo Stab jest napisane ze stylizowanym A.Fani komiksów rozpoznają, że A jest jednocześnie symbolem postaci znanej jako Anarky, złożonego antybohatera, który często występuje jako czarny charakter, ale zwykle ma chęć podniesienia uciskanych klas Gotham.

Czy to oznacza, że ​​Anarky i Mr. Freeze również mogą być częścią The Batman? Jest to wysoce nieprawdopodobne, ponieważ film już cierpi z powodu nadmiaru złoczyńców, do których należą Penguin, Riddler, Carmine Falcone i Catwoman. Dodanie dwóch kolejnych głównych złoczyńców pozostawi niewiele miejsca na historię, która będzie czymś więcej niż serią wstępów. Niektórzy uważają, że ten plakat z zestawu nawiązuje również do Flasha, który obecnie przygotowuje własny film Multiverse, w którym występują zarówno Michael Keaton, jak i Ben Affleck powraca jako Batman.

Z drugiej strony zamiarem Reevesa jest stworzenie całej trylogii filmów o Batmanie. Jest więc bardzo prawdopodobne, że zwiastuny Mr. Freeze i Anarky zostaną rozszerzone w następnych dwóch filmach. Dodanie dwóch skomplikowanych złoczyńców doda również do tematów, które Reeves zawarł w The Batman, o wadach metod walki ze złem w Caped Crusader oraz o tym, jak zepsuta i skorumpowana natura miasta Gotham jest odpowiedzialna za tworzenie zepsutych osób, które nie mają innego wyboru, jak tylko zwrócić się ku życiu przestępcy.

The Batman, w reżyserii Matta Reevesa i napisany przez Reevesa i Mattsona Tomlina, przedstawia Roberta Pattinsona jako Bruce’a Wayne’a / Batmana, Andy’ego Serkisa jako Alfreda Pennywortha, Jeffreya Wrighta jako James Gordon, Zoë Kravitz jako Selina Kyle / Catwoman, Colin Farrell jako Oswald Cobblepot / The Penguin, Paul Dano jako Edward Nashton / The Riddler, John Turturro jako Carmine Falcone i Peter Sarsgaard jako prokurator okręgowy Gil Colson. Film pojawi się w kinach 4 marca 2022 roku.

Tytuł oryginalny: Latest The Batman Set Photo Teases Mr. Freeze and Anarky Easter Egg
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: