Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda Harry’ego Pottera, Tom Felton, planuje ponowne spotkanie obsady z okazji 19. rocznicy

Tom Felton planuje ponowne spotkanie Harry'ego Pottera, aby uczcić rocznicę franczyzy.

Tom Felton planuje ponowne spotkanie Harry’ego Pottera, aby uczcić rocznicę serii.

W ośmiu filmach o Harrym Potterze Tom Felton terroryzował uczniów i publiczność Hogwartu w roli Draco Malfoya . Ale w prawdziwym życiu Felton był daleki od antagonistycznych stosunków z obsadą przebojowej serii. Z okazji 19-lecia serialu Felton ujawnił, że planuje ponowne spotkanie z resztą obsady Harry’ego Pottera.

Podczas gdy myśl o Draco grającym w golfa z Fredem i George’em będzie dziwny dla Potterheads, jasne jest, że obsada Harry’ego Pottera nadal cieszy się bliską więzią prawie dwie dekady od zakończenia serii. Pomimo strachu przed typografią, która prześladuje każdego aktora, który miał szczęście stać się częścią dużej serii, Tom Felton zaakceptował fakt, że zawsze będzie znany jako Draco dla określonego pokolenia widzów. Mimo że rodzaj celebryty, który towarzyszy graniu złoczyńcy, może utrudniać interakcje z fanami, jak kiedyś opisał aktor.

Od czasu opuszczenia świata Harry’ego i czarodziejskiego świata Felton zbudował solidne CV. zarówno w dużych, jak i małych projektach. Był częścią Rise of the Planet of the Apes w tym samym roku, w którym ukazał się ostatni film o Harrym Potterze. Pojawił się także jako Julian Albert w kilku odcinkach The Flash CW.

Podczas gdy świat Harry’ego Pottera zakończył się wraz z The Deathly Hallow, seria nadal cieszy się powszechną popularnością, a nowe gry, filmy spin-off i sztuki są ogłaszane regularnie. Do tej pory aktorzy z oryginalnych filmów starali się uniknąć powrotu do serii, próbując rozwijać swoją karierę, ale fani mają nadzieję na spotkanie obsady z okazji 19. rocznicy serialu 14 listopada. Fingers przekreślony Felton będzie w stanie to zrobić. Ta wiadomość pochodzi z ET Online.

Tytuł oryginalny: Harry Potter Star Tom Felton Is Planning a 19th Anniversary Cast Reunion
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: